Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap nem várt 2. napján...

Tegnap nem várt 2. napján pozit tesztelrem. Halványabb mint a kontroll vonal, de jól kivehető pozitív. Mennyi az esélye h méhen kívüli?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
miért feltételezed hogy méhen kivüli? Volt már méhenkivülid? Vag hogy jutott eszedbe? Egyébként pontos számot enki nem tud mondani kinek mennyi ré az esélye, de szerencsére nem egy olyan gyakori dolog. Na meg akiket én ismerek, hallottam hogy volt méhenkivülije annál is csak egyszer fordult elő. Többször nem. De persze nem kizárt a több sem csak az végképp ritka.
2013. jún. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak úgy eszembe jutott! :/
2013. jún. 16. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg! Én nekem április 22-én volt meg utoljára a havim, és május 17-én teszteltem egy nagyon halvány csíkosat, majd pünkösd miatt 21-én mentem el dokihoz. Ott megnézett hüvelyi UH-n és mondta hogy ugyan ez még nem terhesség, de az lesz... épp a gesztációs gyűrű volt kialakulóban. Én is aggódtam minden miatt egy korábbi abortuszom miatt, de eddig minden oké. Fő a nyugalom, ami tudom nagyon nehéz (nekem is most újabb 4 hetet kell várnom), de megéri.
2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem én még várok 2 hetet és kb a 6. hét körül megyek majd okihoz, hátha már akkor szívhangot is hall!
2013. jún. 16. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
felesleges a negativumokra gondolni vagy azokon idegeskedni ha semmi kórelőzményed, különösebb okod nincs rá. Gondolkozz pozitívan.
2013. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem ma egy hete hogy késik a mensim, tehát olyan 5.hetes lehetek, doki jövő hétre hívott be csak!De ez is egyénenként eltérő lehet, mert első terhességemnél már 5 hetesen szívhang volt, most inkább várok, később megyek dokihoz, fő a nyugalom és a türelem, minden rendben lesz, drukkolok!!!!
2013. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma vettem észre hogy mikor pisilés után megtörlöm sárgás (nagyon világos barnás)hüvelyváladék van a papíron. Mit jelenthet ez?

2013. jún. 17. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet még a beágyazódástól. Nem egy lépésben zajlik le. Amig nem vérzel addig nincs gond valószinüleg.
2013. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Beágyazódástól? Ha még most zajlik akkor is lehetséges már hogy kétszer is pozitívat teszteltem?
2013. jún. 17. 19:25
 10/10 anonim válasza:
Igen, lehet a beágyazódástól, mert nem egy-két napos folyamat, a teszt pedig azért pozitív mert már nagyon kevés mennyiségű hcg-t is kimutat a szervezetben, ami a beágyazódáskor elkezd termelődni már nagyon korán, ha jól tudom
2013. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!