Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nagyon régóta várnak...

Akik nagyon régóta várnak babára! Ti inkább sorstársakat kerestek vagy mások sikersztorijait olvasgatjátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit tegyek, mi lenne jobb.
2013. jún. 16. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem már van gyerekem. De eleinte sikersztorikat olvasgattam inkább. Aztán volt egy vetélésem, akkor teljesen belelovaltam magam, és egyre rémisztőbben láttam az egészet.

Én azt mondom, ha nem tudsz "elvonatkoztatni" más témában olvasgatni, akkor inkább pozitív történeteket olvass.

2013. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy se a pozitív történetektől nem érzem jól magam, se attól, hogy látom, hogy mások is küszködnek és esetleg rám is az vár.


Nagyon rossz lelkiállapotban vagyok, nem tudom már, mi segíthetne.

2013. jún. 16. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Probald elterelni a gondolataidat, keress hobbit. Amugy is itt a nyar... :) Szerintem nem jo se sorstarsat keresni se siker storykat olvasni. En most ezt fogom alkalmazni... Eleg volt a gorcsolesbol es a csalodasokbol... Elem picit az eletem es ha kopogtat a golya akkor orulni fogok nagyon :)
2013. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
totalisan megertelek es egyik megoldas sem igazan jo....
2013. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aki azt írta, hogy most éli kicsit az életét. Ez jó tanács annak, aki addig nem ezt csinálta. Én ezidáig csak ezt csináltam, most már mást szeretnék. Szóval akkor se sikersztorik, se sorstársak. De akkor ezek szerint ilyen gyerekvállalással kapcsolatos témákat se kéne néznem, na meg elkapcsolni, ha a tévében bébiétel-reklám megy.

Ti ki tudjátok teljesen zárni ezt a témát? Ha igen, mivel? hogy véditek meg magatokat attól, h folyton szembesülnötök kelljen a saját sikertelenségetekkel?

2013. jún. 16. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem h eld picit az eleted h fogd a parod es kiranduljatok sokat, vagy csak setaljatok, fagyizatok mint a kapcs elejen es akkor csak ra fokuszalsz. Mi ezt csinaljuk. Nem a bulikra es a tobbi ilyenre gondoltam..
2013. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is sokat vártunk babára.Kivizsgálások,6 sikertelen inszem... Szóval épp eléggé magam alatt voltam. Készültünk az első lombikra,és akkor ajánlották a Titok című könyvet.Nos nekem bejött,pont erre volt szükségem,hogy hogyan kell pozitívan gondolkodni.Magam is elcsodálkoztam magamon,mert amúgy elég földhöz ragadtan gondolkodom.Jókedvűen,nyugodtan csináltuk végig még a szurikat is könnyedén nyomtam magamnak,szerencsére elsőre sikerült. Talán egy próbát megér,olvasd el.
2013. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!