Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációt követő 4-5 napon...

Menstruációt követő 4-5 napon belül kisebb az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kisebb. De nem egyenlő a nullával !!
2013. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, de nem kizárt.
2013. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha nincs munkád, és olyan párod, aki melletted állna terhesség esetén, inkább védekezzetek...
2013. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Védekeztünk, csak kiszakadt a gumi. De nem mentem el benne.
2013. jún. 16. 21:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és én vagyok a férfi. :)
2013. jún. 16. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elvetetnétek a gyereket, inkább vegyen be esemény utánit. 4-5 nappal menzesz után már simán lehet termékeny periódusban, ha rövidebb a ciklusa.
2013. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ilyenkor a legbiztosabb egy esemény utáni. Ha rövid a ciklusa, hosszú a vérzése, 4-5 nappal utána szeretkeztetek, és pl átlag 3 napig élhetnek a hímivar sejtek, akkor biza pont bele tud ez esni a termékeny időszakba.
2013. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerdán is volt még neki egy kicsi tehát akkor az volt az utolsó napja. Ha onnan számoljuk akkor csak rá három napra feküdtünk le, azaz szombaton. Még ha mondjuk előbb is jön a ciklusa, tegyük fel 18 napos lenne, aminek a közepén történik a tüszőrepedés azaz a 9. napon és három napig élnek benne a hímivarsejtek akkor 3+3 = 6 és így nem esik bele a 9. napba. Elméletileg. Gyakorlatilag meg reménykedünk.
2013. jún. 17. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:
A ciklus a mensi első napjától számolódik. Szóval, ha pl vki 7 napig menstruál, arra 3 napra lefekszik vkivel, az már 10. nap, és ha 3-4 napig élnek a hímivarsejtek, akkor már 13-14. nap, ami pont lehet a ciklus közepe. Jah és nem mindenkinél 14 napos a luteális, szal lehet h előbb történik peteérés. Persze aki nem 7, hanem pl 3 napig menstruál, annál azért nehezebben megy a dolog ilyenkor. De a lényegen nem változtat, reménykedhettek :)
2013. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Reménykedés helyett esemény utáni tabletta. Inkább most 7 ezer forint, mint utána az abortusz.

Menjetek el tablettáért.

Hidd el nekem, simán beleeshet a termékeny napjaiba.

2013. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!