Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján kellene h...

Nem várt napján kellene h legyen vmilyen tünetem, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A hőm ma reggel még fent volt, de semmi tünetem nincs. Se émelygés, se görcs, semmi. Ha baba lenne a dologban akkor már kellene vmilyen enyhe tünetnek lennie?

2013. jún. 17. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő! Nekem volt tünetem már a nemvárt előtt is. Barátnőmnek a 10. héten jöttek először a rosszullétek. Van, aki az egész terhességet végigcsinálja egy szem tünet nélkül. Tesztelj és kiderül. Szerintem nagyon halványan már ki kell mutatnia egy jobb tesztnek a terhességet!
2013. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdemes 25-sel próbálkozni vagy inkább 10-sel?
2013. jún. 17. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak nők akiknek az első tünet az amikor elkezd nőni a pocakja. A legtöbb nőnek sima pre mens tünetei vannak a legeljén csak aztán nem jön meg. Az émelygés csak az 5.-6. héten kezdödik általában ha lesz egyáltalán. Mindenképp a 10-es teszttel próbálkozz de már lehet a 25-ös is kimutatná de a 10-es biztosabb.
2013. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jennifer012 ***** válasza:
Én kb a 6hétbe vagyok és olyan a tünetem h gyenge vagypk fájdogál a hasam ,és nagyon rosz föleg ilyen korán van inkább örülj h nincsenek ,ja meg a émelygés hányinger nagyon rosz egész napom egy nagy kaki ..
2013. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!