Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok helyen olvastam, hogy...

Sok helyen olvastam, hogy krémes folyás jelzi a fogantatást. Minden esetben jelen van terhességnél? Még van 4 napom a nemvártig, de nincs ilyen jellegű folyásom.

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan volt a folyásom nemárt előtt mint peteéréskor és baba lett... Erre ne adj szerintem...
2013. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább átlátszó, vizes folyásom volt.
2013. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ilyen görcsösen ne figyeld a testedet. A nem várt menstruáció után (amennyiben az nem jött meg), ráérsz figyelgetni minden apró jelet, de azt is már csak úgy tedd, hogy teljes tudatában vagy az állapotodnak. Szerintem felesleges előre ennyire rápörgetni magadat ilyen tök egyénfüggő tünetek keresésével. Ha nem jön meg a menstruációd, lesz okod "gyanakodni", tesztelni, pozitív teszt esetén meg már úgysem a tünetek megléte a lényeg, hanem az, hogy minden rendben legyen a picivel odabent. Én drukkolok. Szerintem csinálj tesztet, egy jobb minőségű, magas érzékenységű teszt már mutathat pozitívat, ha van babád! Hajrá! :)
2013. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyltalán nem feltétele. Nincs olyan tünet ami minnekinél van. Vannak nők akinek az első tünete az hogy elkezd nőni a hasa. Sem mellfájdalom sem hányinger sem semmi. Majd 4 nap mulva tesztelj, vagy 10-es erösségüvel 2 nap mulva. A beágyazódási vérzés is elég ritka ahhoz képest hogy mennyi helyen irják. A legtöbb nőnek ilyenkor pre mens tüneteken kivül semmi tünete nincs nyugi.
2013. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelentenek ezek a tünetek, csak a teszt mond biztosat leghamarabb (vagy a vérvétel).

Nekem sem volt semmilyen folyásom, mégis terhes voltam.

2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem görcsölök, csak eszembejutott ez a dolog, igen a vizes folyást is sok helyen olvastam. Nekem semmilyen nincs. De akkor még van remény enélkül is. :)

Ma veszek tesztet. Szerintetek milyen tipusút vegyek?

2013. jún. 17. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semilyen viszont még mielőtt megjött volna azelőtt egy héttel már kezdődött az émelygéses-hányásos időszak:)
2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!