Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon korai lenne ha ez a...

Nagyon korai lenne ha ez a baba miatt lenne? Szerintem igen--Szombaton volt ovum, kedden és csüt-ön voltam a párommal.

Figyelt kérdés
Hétfőtől folyamatosan egy falat bármilyen ennivaló után hányingerem van, még az étvágyam is elmegy, pedig éhes vagyok. De ha van hogy már csak az evés gondolatától. Ma este már a fürdéskor soha nem érzett mellbimbó -szinte fájdalmasan érzékeny. A baj az hogy migrénes vagyok, s ezért mihamarabb tudnom kellene . Már vagy egy kisfiam, de vele semmi ilyen sem volt. Pedig 3 hetesen tudtam hogy érkezik. Vagy más a baj? Menjek orvoshoz? De ha mégis baba? Nem AKAROK SEMMI TABLETÁKKAL ÁRTANI NEKI.
2013. jún. 19. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Engem is hétfő óta kínoz a migrén és szerintem én sem vagyok babás. Éhes vagyok, de nem bírok enni olyan hányingerem van, és fordul ki minden a számból. Szerintem a nagy meleg az oka. Nyugodtan vegyél be gyógyszert, mert ilyenkor még nem ártasz vele még ha babás is vagy. Ezt doki mondta, hogy amíg nem alakul ki a köldökzsinór, nincs veled kapcsolatban, nem vesz fel tőled tápanyagot. Nekem is a migrén miatt volt fontos, hogy ilyenkor bevehetem-e a gyógyszert.
2013. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Ekkora hülyeséget! Még be sem ágyazódott baba h lenne már a tünetei????? Már van egy gyereked nem tudod h működik ez???

Nem gondolod h a 40fok miatt nincs étvágyad????

2013. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2 válaszoló....hát igazán köszi a válaszod...s igen már van gyerkőcöm,de attól még lehetnek kételyeim... hiszen a beágyazódáskor pontosan ezek a tünetek lépnek fel (ezt ma olvastam egy orvosi cikkben) ugyanis ma már társul hozzá az alhasi erős szúró fájdalom...

1 válaszolónak köszönöm szépen,aranyos vagy--kívánok neked migrén mentes napokat!!

2013. jún. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!