Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó érzékenység ovu...

Mellbimbó érzékenység ovu volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyén kérdeztem de én most először tapasztalom ezt magamon, mert van már gyerekem de akkor ez a tünet a pozitív teszt után jelentkezett. Nem értem miért van most ez. Az érdekelne, hogy volt-e már valaki így és esetleg sikerült-e a baba vagy mensi lett? Babát szeretnénk. Előre is köszönöm.
2013. jún. 20. 09:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
Én is igy voltam 13-án volt uvom, után két napig nagyon fájt,soha nem volt ilyen. 25 körülre nem várom! Te mikorra nem várod
2013. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Nekem mult honapban volt igy akkor megjott, ebben a honapban is ugyanigy ereztem avu utan 2 nappal elegge fajt a bimbom. Talan most enyhul kicsit.Nekem meg 2 nap van a nemvartig es regget halvany pozit teszteltem,ugyhogy remeljuk hogy jo jel:)

Amugy ahogy en is olvasgattam a neten, masok is mondtak mer hogy nekik a terhesseget jelentette.

2013. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

Nekem kb a nemvárt előtt 1héttel jelentkezett ez a tünet,mindig fájt a mellem mensi előtt így nem is figyeltem oda rá annyira,majd 2nappal később észrevettem zuhanyzás előtt,hogy rettenetes eresek a mellem,nemvárt előtt 2nappal már aludni sem tudtam rajta,de még ekkor sem fektettem rá nagyobb figyelmet..persze nem jött meg nemvárt napján és másnap délután nagyon erős pozitívat teszteltem délutáni pisiből,majd leugrott a csík a tesztről...szóval lehet baba a dologban :) Drukkolok!


5 hkm

2013. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Júúj gratulálok nektek. Hát nekem egy hét van a nemvártig de eddig ovutól mindig oldalt fájtak a melleim, de most a bimbóim fájnak mint amikor terhes voltam. Még sok az az egy hét és hát remélem nem jön meg. Nagyon drukkolok kedves első. Írjatok ám még, olyan meleg van, hogy nem lehet kimenni. Ti tudtok napi 2-3 litert inni mert az is fontos de nekem nem megy.
2013. jún. 20. 11:58
 5/47 anonim ***** válasza:

Nálam még a napi 5l is megvan,nagyon nehezen viselem egyébként is a meleget,de így állapotosan hányás mellett még elviselhetetlenebb :/ Egész nap ki sem mozdulok :P


3. voltam a 5 hkm

2013. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Hát azt elhiszem, hogy nem mozdulsz ki én sem mert nehezen viselem én is a meleget amúgy is. Most csináltam limonádét mert a sima víz nem olyan nyerő nálam, pedig az az igazi. Este 6 körül már ki szoktam menni de az még olyan messze van. Ha valamit még észreveszek magamon írok, de eldöntöttem, hogy nem figyelem magam ebben a hónapban csak ez a mellbimbó fájdalom vagy égés szerű ezt nem lehet nem észrevenni.
2013. jún. 20. 13:07
 7/47 anonim ***** válasza:

Szia.Én 9-10 nappal vagyok aktus után,és az ovum szombaton volt.tegnaptól hihetetlen érzékeny a mellbimbóm,szinte fáj..érinteni nem igazán lehet.ma hosszabb ideig a hasam nagyon fájt,éles szúró fájdalom,egy ponton.ráadásul bármit eszem azonnal hányingerem lesz,pedig éhes vagyok,s jól is esik,mindaddig amig nem fordul fel a gyomrom...

nekem van egy kisfiam már,de hasonlóakat egyáltalán nem tapasztaltam vele.

júl elsején kellene megjönnie,szóval annyira nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat.

bocsi hogyha azzel nem sokat segítettem,de mivel hasonló dolog,gondoltam megosztom veled.

2013. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Hát én sem tudom mi ez és ilyen korán de majd megtudjuk mindannyian és remélem baba lesz a pocakunkban. Drukkolok és írjatok majd kivel mi történik mert érdekelne. Kellemes estét.
2013. jún. 20. 21:55
 9/47 anonim válasza:
első vagyok! tegnap előtt elég erős szúrkálást éreztem itt ott, úgy érzem magam mint aki beteg, elég erős mindjárt megjön érzésem van, a mellem fáj, de oldalt, hát majd kiderül remélem mindenkinek összejön, aki meg már pozit tesztelt annak nagy nagy grat :)
2013. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Hát lányok nem értem miért ezek a tünetek pedig nem figyelem magam mert ebben a hónapban döntöttem el ha jönni akar a baba úgyis jön, de ezt nem lehet tényleg figyelmen kívül hagyni mert alig tudok hason aludni, úgy fekszem le mintha szöges ágyra feküdnék:) A hasam is görcsölget és ma vagyok a dpo 6. napján, ez mindenhez nagyon korán van. Én is drukkolok nektek, írjatok.
2013. jún. 22. 09:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!