Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt szex, csak...

Menstruáció alatt szex, csak előváladék jutott belém, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Szex közben csak előváladék jutott belém, mivel elég tapasztalt a srác így nem védekeztünk..Viszont megvolt a menstruációm. (4. napja) Szerintetek teherbe eshettem? Az a baj, hogy nem tudok elmenni semmiképpen se nőgyógyászhoz, hogy eseményutáni tablettát írjon fel..

2013. jún. 22. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy kicsi esély van rá.
2013. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1000-ből 1....kicsi rá az esélyed....
2013. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok!
2013. jún. 22. 09:34
 4/11 sarah23 ***** válasza:
90%
kicsi az esély de nem tudom mezszesz alatt szexelni ,,ez vmi divat mostanság?
2013. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát én menstruációm utolsó napján voltam együtt a férjemmel,szinte már vérzésem sem volt,ő sem ment belém mégis teherbe estem.

A lányunk ma már 5 hónapos. :)

2013. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Akkor vagy nem akkor estel teherbe, vagy a ferjed megsem vette ki annyira idoben, gondolvan hisz ugysem lehet gond ha ferj es feleseg vagytok! Az elovaladek sosem tartalmaz annyi eletkepes spermiumot, vagy egyaltalan nem is tartalmaz, ami a megtermekenyuleshez elegendo lehetne!.
2013. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Hát pedig biztos,hogy attól estem teherbe,mert nem belém élvezett,hanem rám.ÉS tuti,hogy akkor,mert külföldön dolgozik,és csak akkor voltunk együtt,aznap mikor hazajött.

Semmi kétség!Úgy látszik neki,volt az előváladékába is életképes és fürge spermium! :D

2013. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ejakulacio elott van egy nagy dozisu elovaladek, ami esetleg, hangsulyozom esetleg tartalmazhat spermiumokat! Masodperceken mulik az idozites!......
2013. jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk babát, a jelenlegi élethelyzetünk nem nagyon engedi meg:) Viszont, az előváladékban is van spermium(édesanyám orvos), igaz, hogy kevés köztük az életképes és elvileg nem nagyon lehet teherbe esni tőle, de mint egy pár válasszal előttem válaszoló hölgy is leírta, neki sikerült. Tehát a kivétel erősíti a szabályt.
2013. jún. 24. 08:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztmondjak ha vizelt a ket aktus kozott, akkor azokat is teljesen kimossa. Az "elovaladekos" teherbe esesek 98%-a azert tortenik meg, mert tobbszor egymas utan kerul sor az aktusra, rgo nincs ideje tavozni a "bentragad" spermaknak,plusz az utovaladek is necces!..., vagy mert nem vette ki idoben, masodperc alapon mukodik mint a telo! Sok ferfi nem meri beismerni h valamennyi jott belole, vagy a hev soran eszre sem veszi h nem vette ki idoben!A korai magomlesrol nem is beszelve.....
2013. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!