Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e esélyem? Tegnapelőtt...

Lehet-e esélyem? Tegnapelőtt este voltunk együtt. Ma reggel van tüszőrepedésem úgy érzem (tojásfehérjés folyásom van és érzem azt a deréktáji fájdalmat amit ilyenkor szoktam. ) Ha még ma este is együtt leszünk esélyes lehet babára?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a tüszőrepedés hajnalban reggel történik általában. Lehet napközben is? Mert ha a petesejt 24 óráig életképes, de 12 órán át jó minőségű, akkor az esti együttlétből már nem lehet baba?
2009. okt. 13. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a spermiumok akár 72 óráig is eléldegélnek odabent,persze,hogy van rá esély,hogy terhes legyél,tegnapelött óta csak 48 óra telt el:) Amúgy lehet napközben is tüszőrepedés,úgyhogy szerintem ma is legyetek együtt,még elkaphatjátok a petét:)
2009. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is van esélyetek a babára. A tüszőrepedésről én is azt olvastam, hogy hajnalban reped meg, de ha jól figyelgettem magam, akkor nekem este volt. Egész nap csak krémes állagú folyásom volt, nem is sok, majd este vettem észre a tojásfehérje jellegűt. Neked pedig drukkolok a babáért.
2009. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!