Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémröl?...

Mit gondoltok a görbémröl? Mikor lehetett tüszörepedés?

Figyelt kérdés

sztem a 12. napon, ugy éreztem. mikor teszteljek? vanm esélyem?

[link]


2009. okt. 13. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem a 13. cnapon volt, csak kicsit lassan emelkedik a hőd, de van ilyen. jókor voltatok együtt és már tesztelhesz lassan, bár lehet, h érdemes még várni pár napot. Nekem a 11.dpo-n már halvány pozi volt. Mikorra nem várod? Szép görbe. Szorítok! Majd írd meg az eredményt :)
2009. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia nagyon köszi hogy irtál.. én is remélem hogy pozi lesz:) semmit nem érzek még, csak a melleim olyan érzékenyek mint mikor meg kell jönnie..

remélem nem fog. ez már a 35. honap hogy probálkozunk. szombatra nem várom, akkor lesz 28 nap, de ha a 13. nsapon volt a tüszörep, akkor péntekre nem várom:) csüt-n tesztelek ha fenn marad a höm. köszi, majd irom mi lett

2009. okt. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!