Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobb oldalt, nagyon lent szúr...

Jobb oldalt, nagyon lent szúr a derekam 3 napja és a jobb oldali petefészkemnél is érzek szúrást, sőt mensigörcs szerű feszülést is. Lehet ilyen érzés a beágyazódás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet az is,de teljesen más dolog is.Esetleg barnázásod is van?
2013. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs barnázás,csak a mellem feszül kicsit.

8 napja volt ovulációm a hóm szerint.

Tegnap este bal oldalt a petefészkemnél is éreztem szúrkálásokat,pár percig,ott viszont soha nem szoktam érezni alapból.Peteéréskor most ebben a hónapban éreztem ott is és most is.jóstesztként csináltam egy ovutesztet ma reggel de negatív.Lehet kicsit korán volt még.

2013. jún. 24. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyi benne hogy terhességnél a szúrkáló hasfájás a jellemző.. ha normális a folyásod állaga-színe-szaga akkor úgymond esélyes lehet.:)Szedel tabit?Mikor kell megjönnie?Tervezett baba lenne? :)
2013. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs fura folyásom,most krémes és több mint szokott.Általában inkább száraznak mondható szokott lenni,most ez is más.

Tervezett baba lenne,már 2 éve nyaggatom a férjem,hogy legyen,de csak egy éve próbálkozunk vele,mert az esküvőt szerette volna megvárni.Esküvő utáni héten terhes is lettem,de nem jött össze,a 11. héten missed abortuszom volt és be is gyulladtam rendesen,ezért fél évet várni kellett a próbálkozással,most ez a második hónap.(az előző amúy 3.-ra sikerült)

Azt nem tudom pontosan mikor kell megjönnie,mert műtét óta 25-26-27-vagy 30 naposak a ciklusaim,de maximum 29-30-án.

Milyen tabira gondolsz? Fogamzásgátlót már régóta nem,most csak pajzsmirigy hormont ,mert közben kiderítettem,hogy alulműködik a PM-em és ettől nem is fejlődhetett az első baba,meg terhes vitamint,E vitamint halolajat szedek.Szóval mindent megteszek!

2013. jún. 24. 08:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg sikerült a baba! :)
2013. jún. 25. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Hűha! Gratulálok!! :) Teszteltél? :)
2013. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,csak barnáztam reggel és elmentem dokihoz,kaptam hormonpótlást!Nem merek nagyon örülni de azért örülök :D
2013. jún. 25. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem:) nem tudom miért de még én is örülök :D További sok jót neked! :)
2013. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!
2013. jún. 26. 11:24
 10/11 anonim válasza:
Én is gratulálok... !!!! Én épp vetélés után vagyok 3 hhéttel, és nekem is még mindíg szúrkálásaim vannak, 1 hét mulva megyek kontrollra, ha jön megint esetlegesen baba az elkövetkezö pár hónapban megint, nem tom, mit csinálok. Mert én is nagyon félek, még egy vetéléstöl... pajzs mirigyet hogy kell kivizsgáltatni? Hogyan tudom, meg ha nem ugy müködik ahogy kell?
2013. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!