Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
tegnap voltam először a jelenlegi barátommal és 2x is belém hatolt de ennyi védekezés nélkül. soha nem próbáltam védekezés nélkül és mar félek ,hogy terhes vagyok szerintetek van valószínűség rá hogy az vagyok ? van okom a félelem re?

2013. jún. 24. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ha épp csak bedugja akkor a levegő képez egy bűvös védőbuborékot..... XD Mégis mit gondolsz?? H a kis spermák azt lesik h mennyire meg milyen sokáig teszi be és a megfelelő pillanatban ugranak XD XD Minek engedted neki? Így jártál. Minimális ugyan, de van esélye h terhes legyél. Esély csak akkor nincs ha nem szexeltek. A legminimálisabb pedig akkor ha NORMÁLISAN VÉDEKEZTEK.
2013. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te olvasod a válaszokat amúgy? Igen, lehetsz terhes ha gumi nélkül beléddugta, éppenhogy, és 2x. Valószínűleg nem vagy az, de egy minimális esélyed van rá. Még ha tegnap voltál vele először, és soha nem próbáltad védekezés nélkül, eközben pedig Minnesotától 12 km-re Keletre leszállt egy ufo, akkor is.
2013. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem, miért nem fogják fel az emberek, hogy nem lehet kicsit b. sz.n.i. Semmi értelme nincs.
2013. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
"Az úgy nem ment el" még nem azt jelenti, hogy előváladékot nem termelt a pénisze, ha ez meg történt, akár attól is terhes lehetsz, mivel tartalmaz spermiumot.
2013. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz minél hamarabb!
2013. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vanokod a félelemre. Máriába egyszer se rakták mégis terhes lett.
2013. júl. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!