Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem olyan helyet...

Tudnátok nekem olyan helyet ajánlani ahol olcsón lehet ovulációs tesztet venni, de nem netes rendelés?

Figyelt kérdés

Mivel elég rendszertelen a menzeszem, ezért valami nagyobb kiszerelésre lenne szükségem (kb. 10-20 darabra havonta).

A netes rendelés sajna több szempontból is macerás nekem, ezért ha lehet inkább boltban vennék.

Köszi, ha valaki tud ilyet.


2013. jún. 25. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
boltban mindenhol jóval drágább. Kérj meg valakit aki otthon van a netes megrendelésben vagy akinek nem olyan macerás ez a dolog. Sehol máshol nincs olyan olcsón teszt mint a netes oldalakon. Ha rendszertelen a ciklusod én elmennék egy hormon vizsgálatra mivel annak valami oka van és sajnos nagy rá az esély hogy nem is fog sikerülni a baba az ovu teszt meg megtévesztő lehet. Ha esetleg PCOS vagy és emelkedett az LH szinted annak következtében akkor pl lehet mindig pozitív az ovu teszt. Én is igy voltam. Épp ezért nekem nem is mérvadó az ovu teszt.
2013. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossmannba most lattam akciosan 1500ft.. Asszem 10db. De nezz szet vateran.
2013. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, már van egy kisfiam, most kistesót szeretnénk. Még szoptatok is, de nekem amúgy is mindig hosszú ciklusaim voltak. Remélem összejön spontán is.

Köszi nektek, a Rossmanban megnézem, aztán lehet, hogy a netest is megpróbálom, mert ott tényleg jóval olcsóbb, csak ahhoz be kell mennem a bankba utalni, aztán meg lesni a postást, mert a csengőnk hol szól, hol nem.

2013. jún. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!