Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkezik terhességkor...

Mikor jelentkezik terhességkor az erősebb mellfájdalom? Ki mikor érezte legkorábban, a nem várt előtt már vagy több hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akörül kezdett el fájni a mellem, amikor meg kellett volna jönnie, de nem úgy, mint szokott. Teljesen más fájdalom. Hónaljban és izomlázszerűen fáj. Mensi előtt csak a mellbimnó volt érzékenyebb.
2009. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 6.héttől jöttek a mellfájások,addig épp hogy éreztem ha megnyomtam.most vagyunk 9 hetesek,ha kelek ki az ágyból,nagyon furán tud fájni,nem is gondoltam volna.
2009. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még irhattok.
2009. okt. 14. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a fogantatás után kb 10 nappal kezdett el iszonyatosan nehezedni, feszülni, de úgy,mint még életemben soha!!!! Onnantól fogva kb 4 hétig folyamatosan melltartóban voltam, aludni is abban, mert másképp nem bírtam elviselni. (aztán elment a baba)
2009. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

21:17-es

Tutira babás voltál?+ volt a terhességi teszted?Mert amiket leírtál tünetet a melleidről,és hogy mikortól fájt,én is ebben a cipőben vagyok.Akkor nekem sem fog összejönni?:(Én 22-re nem várom

Ja!És miért ment el a baba?Azt persze nagyon sajnálom:(

Kedves kérdező,bocsi hogy belekérdeztem a kérdésedbe,de szerintem ez többünket is érdekelne.

2009. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a kezdeti tüneteknél nagyon változó, hogy kinél melyik az első, nekem a beágyazódásos vérzés volt, másnál a mell érzékenység, megint másnál a hányinger vagy a szagérzékenység, esetleg a gyakori pisi. mindegyik jelentkezhet hamar és kérőbb. ha már a nemvárt előtt is érzed, az is lehet terhesség. drukkolok!
2009. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

21:17-es vagyok :)

Igen, gyereket vártam. (első pozi tesztem a 32.naponvolt) Sajnos valamilyen genetikai rendellenesség volt, mert nem akart beindulni a szíve és heteken keresztül, hol növekedésnek indult,hol meg alig találták szinte. A 41. naptól elkezdődött a barnázás, majd vérezgetés, görcsök és a 62. (ápr21) napon vége lett ennek a pokolnak :(


Butaságot ne beszélj, ez nem jelenti azt, hogy te is így fogsz járni!!!

Igazából az hogy ez történt, biztos oka volt. De mostmár azért lehetne egy igazi növekedő szívhagnos pici babám végre... Szurkolok értünk!!!!

Írjatok majd, hogy kivel mi lett!!! Én is várakozom: ovu után vagyok :)

2009. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Én jövő hét szerdára nem várom, és mindenhol azt olvasom, hogy leggyakoribb tünet az erősödő mellfájdalom. Kezdek keseregni mert nállam most sem erősödik, pedig 2,5 év után igencsak örülnék neki.
2009. okt. 16. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:

16:37-es vagyok.

Mától szűnik a mellérzékenységem,de tegnap óta sok fehér--nem kellemetlen szagú--folyásom van.Ez nem tudom jó vgy rossz?Csütörtökre nem várom...

2009. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a sok krémes folyás is jo jel. De hát addig a napig minden kétesélyes... Ki kell várni, nincs mese. Kitartás lányok!!!
2009. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!