Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miket lehet sportolni várandósan?

Miket lehet sportolni várandósan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány kérdés!

14 hetesen veszítettem el a terhességem május 6.án volt műtét és 16.án újra műtét mert mindenem begyulladt. Mostmár kezdődhet a projekt clostit ismét beszedtem, 12. napon vagyok.

Doki szerint lehet már kezdeni a próbálkozást, ne emésszem magam sokáig az elveszített terhességen mert egy egészséges baba hoz megnyugvást. Igaza van.

Csak hogy Én pm és ir beteg vagyok és napi szinten sportolnom kell. A gyógyszereket nem szedem mert nekem a sport diéta rendben tudja tartani mind a kettőt. 127 kilóról indultam decemberben.

Én napi 1 órát ellipszis trénerezek+ comb fenék kar hát súlyzós edzés+ fél óra szauna.

Meg ha ráveszem magam akkor itthon fekvőtámasz hasprés kitörések...

Mi az ami ebből maradhat?

A szauna a börőm miatt nagyon jó (na meg a lelkemnek is)... Gondolom a szauna bérletem az kuka utca..

Ki mit csinált a terhessége előtt és alatt? A kismama videók nekem elsőre nagyon lájtosnak tünnek....


2013. jún. 28. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugrálni és futni nem lehet, mást mindent, amit korábban csináltál, de én a helyben a súlyzókat elfelejteném, meg a hasizomgyakorlatot is. És a szaunát is.
2013. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!