Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora lehet az esélye?...

Mekkora lehet az esélye? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ciklusom 9.napján voltam együtt a párommal,történt egy kis baleset ,nem vagyok biztos benne teljesen,nem-e jutott belém egy kis sperma.Most parázok mert egyenlőre még nem szeretnék kistesót.A ciklusom nagyjából mindig 28 nap(nagyon ritkán +1-2 nap)Tudom bármikor megtörténhet,de most ezt muszály volt kiadnom magamból.

2013. jún. 28. 22:40
 1/4 sarah23 ***** válasza:
61%
simán lehet szerintem,,
2013. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

ha 3 napon belül vagy, akkor az esemény utáni még jó lehet...

de ezt beszéld meg a pároddal is!

2013. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A peteeresed napjatol fugg. A himivarsejtek kepesek varni a petesejtre 1-3 napot (tobb olvasmanyban ezek a szamok elteroek).
2013. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
13.-án jött meg,5 napig tartott a vérzésem,21.-én történt az aktus,de mondom nem biztos hogy került belém is de nem vagyok abban sem biztos hogy nem.Mindenesetre a nagyrésze a lepedőn landolt.Elvileg most az elmúlt 3 napban kellett lennie az ovumnak.Ebből kifolyólag gondolom hogy kicsi rá az esély,de persze sose lehet tudni,bár az első gyerekünk se pikk-pakk jött össze.Köszönöm a válaszokat azért még ha kedve van valakinek írhat nyugodtan,mentek a zöld kezek!
2013. jún. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!