Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 nappal a peteeres utan levö...

1 nappal a peteeres utan levö együttletböl mennyi az esely a teherbeesesre?

Figyelt kérdés

Csak erdekel a dolog,erre utalo statisztikät talältam de az peteeres elötti :

Tüszőrepedés napján 33%

egy nappal előtte 31%

két nappal előtte 27%

3 nappal előtte 14%

4 nappal előtte 16%

5 nappal előtte 10%

Azert is erdekelne,mert mondjak,hogy a PE elött nagyobb az esely lanyra,PE-kor es utana meg fiura.Szoval, mennyi az az "utana" es mennyi a teherbeeses eselye?


Uppssz,ez 2 kerdes lett.:-)



2013. jún. 29. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!A petesejt 12-24 óráig termékenyképes.Úgyhogy sztem elég nagy az esély a terhességre,és sztem a fiúra.
2013. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszod de igazibol en nem a sajat erdekemben irtam (mi most a peteeres elött 1 nappal es utana 1 nappal voltunk együtt) csak erdekelt,hogy ha csak PE utan vannak együtt...gondolom az en esetem most 50-50%,mar ha összejött.:-)

Köszönöm!

2013. jún. 29. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok,szívesen!Ezek csak feltevések,mert az y kromoszómák gyorsabbak de hamarabb elpusztulnak,ezért mondják ha peteérés környékén vagytok együtt,akkor nagyobb az esély a fiúra.Az x kromoszómák pedig lassabbak de tovább élnek.
2013. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!