Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Kimaradt egy ciklusom, azaz csak alig-alig jött egy délelőtt vérzésem. Most kellett volna megjönnie, megint ugyanúgy volt. Csináltam tesztet, de negatív, viszont nem tudtam "tömény" pisiből, mert akármennyire is nem ittam egész nap, nagyon sokat pisilek. Lehet, hogy ezért nem mutatta ki eddig a babát? Az utóbbi időben kicsit magamra szedtem csípőtájékon. A dokim azonban szabadságon van, csak augusztusban rendel. Szerintetek lehet, hogy baba, csak "elbújt"?
2013. jún. 29. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből tesztelj, ha terhes vagy, ki fogja mutatni!
2013. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is reggel tesztelj, de szeirintem inkább hormon probléma vagy valami szervi dolog okozza.
2013. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kimutatja, mert volt akinek 9 hetesen mutatja cask ki.


Szerintem terhes vagy, de ez cask az én szerény véleményem.


Hiába vagy terhes, ha nem éri el a terhességi hormonszinted a megfelelő mennyiséget, negatív lesz a teszt.

2013. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg terhes vagy, annak idején én is nagyon sűrűn jártam pisilni az elején. Azért próbálj meg reggel is rápisilni még egy tesztre és attól függetlenül egy nőgyógyászati vizsgálat sem ártana, legalább egy uh, mert végül is 2 ciklus így vagy úgy nem a normál, vagy elmaradt...
2013. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!