Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Jelezhet már peteérést?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban hőmérőzök először, nem vagyok még nagyon profi. Meglepődtem a ma reggeli hőleesésen, hiszen még csak a 11. napon vagyok. A ciklus első napjának én a rendes vérzést veszem, a pecsételő vérzést nem. Ha a pecsételéstől számolnék, ez már a 14. nap lenne.


[link]


2013. júl. 1. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szia a rendes vérzéstől kell számolni az első ciklus napot:)

ez tényleg elég nagy hőleesés!de persze az sem kizárt hogy ma éesz a peteérésed, ugy hogy bujatok össze pároddal :) egy időben méred a hődet?

2013. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ! Igen, nagyjából egy időben mérem, hétköznap mindig 5:20-kor, de hétvégén is sikerült 5:40-kor mérni.

2013. júl. 1. 07:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Van itthon PG/53 mikroszkópom (évekkel ezelőtt vettem, de nem használtam), brahiból megnéztem a nyálamat, és meglepetésemre páfrányosra száradt...
2013. júl. 1. 07:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Simän lehet most Pe-d,nem törvenyszerü a 14.-dik nap.:-)
2013. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 119 napra jött meg az utolsó menzeszed, akkor én ezt még nem mondanám peteérésnek..Oka van annak, hogy ilyen hosszú a ciklusod?
2013. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, van oka. PCO-s vagyok. Tavaly év végén abbahagytam a fogamzásgátlót, csak a metformint szedtem. Meg is jött szépen szabályosan többször egymás után. Január végén- február elején elmentem nődokihoz. Néztük a peteérést több alkalommal, szépen nőtt több is. A doki azt mondta, hogy döntsem el, hogy akarunk-e babát, mert ha igen, akkor azonnal hagyjam abba a metformint. Abba is hagytam, mire újra mentem, a tüszők nem nőttek semmit. Ezután még egyszer megjött, utána semmi. Június elején újra kezdtem a metformint, rá 11 napra meg is jött. (Nem is számítottam rá.) Ez volt ez a belinkelt ciklus. Augusztusra van időpontom endokrinra. Ehhez a nődokihoz többet nem megyek vissza, mivel úgy gondolom, szükségem van a metforminra.
2013. júl. 1. 12:50
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez pedig a mai:


[link]

2013. júl. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!