Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tesztelt a 12. dpo-n...

Valaki tesztelt a 12. dpo-n negatívat délután x-epil teszttel, és pár nap múlva mégis pozitív lett? Vagy már nincs remény?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg addig van remény.Én csütörtökön tesztelek,de 2 tesztem is negatív lett,idő előtt teszteltem:/ tüneteid vannak?
2013. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hányinger, néha megszédülök, a cicim eddig nyomásra nagyon érzékeny, de az mensi előtt is így szokott lenni, ill szurkálgat a petefészkeimbe.
2013. júl. 1. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ido elott lehet negativ a teszt. Vard meg, hogy kimarad-e, s tesztelj ujra. Nekem volt, hogy 4 napra a kimaradt mensi utan mutatott pozitivat.
2013. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen reggeli első vizeletből kell ilyenkor tesztelni,akkor a legmagasabb a hcg szint.
2013. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves kérdező szinte hasonló cipőben járunk.én 30 ciklusnapomon vagyok,még ma is magas a hőm,naponta ma többször is hányingerem volt,egyszer jó kedvem van egyszer ordítani tudnék,fáradékonyabb vagyok.és nyilall a hüvelyembe,de maga a hasam nem fáj:/ remélem nem jön meg egyikünknek sem:)
2013. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tegnap délutáni és esti pisiből pozitívat teszteltem:)
2013. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha 11 vagy 12 dpo negatív akkor utána mindig megjön már 3 hónapja....:-((
2014. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!