Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kellene elkezdenem inni...

Mikor kellene elkezdenem inni a cickafarkfű és palástfű teát? Átlagos ciklusom 35 napos

Figyelt kérdés
Totál rendszertelen és nem tudom azt sem hogy mikor kell megjönnie. Mivel van hogy hónapokat kimarad és van hogy rendesen megjön. Mikor kezdjem el inni a teát? Vagy kezdhetem most is?
2009. okt. 16. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerre ittam, vagyis reggel cicka, este palástfű, ovuig, utánna csak palástfüvet! De neked előbb a menszeszed kellenne rendszeresitened! Bár kitudja, probáld igy ki! :)
2009. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen volt a menszim,igaz hogy szoptatom a 16 hós fiamat.De mivel szertnénk még egy babát ezért elhatároztam,hogy előbb rendbe teszem kell vigyázni,hogy a menszimet.Egy hónapig csak cickafark teát ittam,és azóta visszaállt 32 naposra(előtte 40-50 napos volt)Csak arra kell figyelni,hogy ne essél teherbe közben,mert akkor nem jó a cickafark!
2009. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!