Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szappananos vízben elpusztul...

A szappananos vízben elpusztulnak a spermiumok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy érted? A spermiumok a levegőn pusztulnak el.
2013. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pettingeltem a barátommal és beleestem abba a hibába, hogy először magamhoz értem majd ezután a két nemi szerv közvetlen érintkezett kívül, csikló tájékon. Utána pár perccel szappanos vízzel kimostam magam kívül-belül.
2013. júl. 5. 10:50
 3/12 anonim válasza:
A vízben is. A tiszta vízben is, ugyanis azonnal kicsapódik a sperma.
2013. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Szóval: először hozzá értem, utána magamhoz.
2013. júl. 5. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hatolt beléd, nem lehetsz terhes, viszont így te feljuthattattad magadnak, gratulálok. Mit hittél, hogy ki lehet mosni? :D
2013. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a nedves hüvelynél elég ha csak a környékén tartózkodnak a spermiumok, nem muszáj bent lenniük. Egyént külön mostam meg kívül, külön belül.
2013. júl. 5. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
OMG
2013. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne mosd magad belül szappanos vízzel, mert kipusztul a hüvelyflórád, és lesz egy szép gombád.
2013. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
javítok. Elnézést csak telefonrol írok és nehéz kezelni. Kedves utolsó, a nedves hüvelynél elég ha csak a környékén tartózkodnak a spermiumok, nem muszáj bent lenniük, legalábbis én ezt olvastam, hogy odatalálnak. Egyébként külön mostam meg kívül, külön belül.
2013. júl. 5. 11:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabad szappanozni, csípett is, de pánikba estem.
2013. júl. 5. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!