Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem minden esetben van...

Ugye nem minden esetben van beágyazódási vérzés? Ez is lehet eltérő, mint pl. a tünetek jelentkezésének ideje, módja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy általában nincs. nekem mind a kétszer volt, de van akinek nincs (ez a jellemzőbb). mindenkinél más tünet van, olyan is van, hogy nincs tünet, másnak meg minden klasszikus nyavalyája megvan.
2009. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt egyiknél sem (2).

onnan tudtam, hogy terhes vagyok, h a következő vérzésem nem jött meg.

2009. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM!!! Akkor még van remény. Mindenki a beágyazódási vérzéséről ír én gondoltam, hogy ez nem mindenkinél van így, de ez most megnyugtató. Mára nem vártam és nem jött meg, de nem merek tesztelni! Vannak tüneteim, de félek a csalódástól Nagyon!!!!

Köszönöm még egyszer!!!!

2009. okt. 17. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha pontosak a ciklusaid,és ma nem jött meg--ahogy nem vártad--,szerintem esélyes vagy egy babóra:)

Én 22-re nem várom,már enyhültek a mellérzékenységeim,de sok a fehér folyásom--ami nem tudom jót,vagy rosszat jelent?

8-án volt pém,ezért valahogy most vagyok a beágyazódás környékén --ha sikerült a baba.De beágyazódási vérzésem nekem sincs,csak 2 napja fehér folyásom--ami sok.

Neked nincsennek fehér folyásaid?Esetleg görbéd?

2009. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Jajj ugyan, van esélyed bőven :):) A beágyazódásos vérzés csak ezen az oldalon divat, általában nincs. Nekem meggyőződésem, hogy nem is teljesen normális dolog, szóval annak örülj, ha nincs közti vérzésed, az az esetek 99%-ban aggodalomra ad okot, nem örömre. Szóval fel a fejjel, minden rendben :):)
2009. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányok Én ma vagyok a ciklusom 23.- napján általában 28-29 naposak a ciklusaim 14 napos luteálissal. Elméletileg 14 nap körül volt pé-m. Rengeteg fehér folyásom volt ezért 4 nappal ezelőtt Vettem Canesten kombit és azzal kúráltam magam. Mire tegnap észrevettem, hogy halovány rózsaszínes folyás távozik belőlem. Ami már pecsételéssé alakult, gondolom azt hívják igy amikor a tisztaságin pár csepp piros vérfoltocska éktelenkedik. elméletileg ma vagyok a pé utáni 8. napon. A görbém egyébként pocsék alacsony.

szóval Én nem tudom ez beágyazódás jele lehet-e vagy valami más probléma áll fenn.

2009. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Talán a Canesten kezelés mellékhatása ez a rózsaszínes folyás. Azt ajánlom hívd fel telefonon a nőgyógyászodat, a görbére pedig ne adj, az csak elkeseríti az embert, és sokszor mutat valótlan dolgot :)
2009. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, nagyon félek egyébként. mára már mintha elvágták volna nics semmi sőt mintha teljesen száraz lennék. A hőm viszont 0,2-et emelkedett!! Holnap reggel azért felhívom a dokit!
2009. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:28-as vagyok

Mai napon--most nem sokkal korábban --mentem wc-re,és láttam barna foltocskát az alsóneműmön.Tampont nem kellett betennem,de kicsit görcsölget a hasamalja.Lehet hamarabb fog megjönni?A melleimet még érzem.Amúgy barnázni nem szoktam még a mensi előtt sem,tehát akkor én nem értem mit csinál a szervezetem a 10-ik dpo-n???

2009. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!