Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a barnázás? Talán...

Mi ez a barnázás? Talán beágyazódás? Vagy ismét mensit jelez?

Figyelt kérdés
Együttlét után 9 nappal egy csepp barna folt, majd másnap reggelről kevés vér, ami később barna lett, de ez 2 óra múlva teljesen elmúlt. Másnap semmi! Utána, vagyis a 3. és 4. nap barnázás. 1,5 hétig puffadtam, de most pár napja az sincs. HOLNAPRA NEM VÁROM.
2009. okt. 18. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

én sem várom holnapra :)

És nekem is volt barna "izé"-m....szorítok h összejöjjön neked is a bébi :)

2009. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én 22-re nem várom,de éppen most vettem észre a bugyeszomon olyan barna folyást vagy mit.Szerintetek ez beágyazódás?Mert sok helyen olvastam róla,hogy lehetséges,ha nincs nincs szaga--és nem az,mert megszagoltam:)HÚÚ,LÁNYOK,ÍRJÁTOK MÁR MEG,HOGY MI LETT AZ EREDMÉNYETEK!!!ANNYIRA DRUKKOLOK,HOGY SIKERÜLJÖN!!!
2009. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok!! Nekem még van 2-4 napom a nem vártig de tegnap nagyon megijedtem. mert pecsételő vérzésem volt, csak pár csepp a tisztaságin piros.viszont a hőm esett egy tizedet. Előtte este kezdődött azzal, hogy nagyon halovány rózsaszín folyásom volt, aztán ez tegnapra erősödött, és a tisztaságin piros foltocskákat(csíkot) hagyott!! De nagyon félek mert előtte 3 napig Canestent használtam, mert iszonyat sok fehér folyásom volt!! a ciklusom 24 napján vagyok elméletileg a 16 cn-volt pé-m!!
2009. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát én azt hallottam hogy ez elméletileg beágyazódás, csak ugye ez nem 100%, ezért is dobtam fel ezt a kérdést. Remélem valóban attól van ez a maszatolás, mert már unom a sok negatív tesztet. :(

Egyébként nektek mennyiségre milyen? Pl. csak a bugyin látszik, kell tisztasági v. tampon és egyebek?

Drukkolok hogy babó legyen mindenkinek! :)

2009. okt. 18. 16:37
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké, mire beírtam a szöveget, már kaptam választ. :)
2009. okt. 18. 16:39
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet beágyazódástól, hiszen az 7-10nap között van.
2009. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A 22-ére nem váró vagyok--ha jól emlékszem a 2-ik válaszoló--bocsi ha nem így van:)

Szóval kedves Kérező,válaszolva:Nem kell tampon--én azt használok--,és nem tettem be tisztaságit sem--mert olvastam valahol,hogy irritáló lehet főleg beágyazódáskor--de lehet ,hogy hülyeséget olvastam.Szóval a barnázásom erőssége változó.Hol kevés,utána semmi,aztán erősebb.Sokszor megyek a wc-re,mert olyan megjön érzésem van.Fáj a fejem,és görcsöl a hasamalja.

Nektek nem görcsöl a hasatok?Érdekes téma ez én mondom nektek:)

2009. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

a 16:34-es válaszoló vagyok!

Én most olvastam egy másik fórumban, hogy volt akinél enyhe vérzést okozott a Canesten használata. Szóval lehet nálam is ez állt fenn. Nem tudom, de csak pár csepp volt a tisztaságimon, és piros színű!!

2009. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok :)

SZóval lányok nekem ma gyakran kell pisilni járnom, nem iszok semmit, és mégis szinte 15 percenként megyek wc-re....kicsit szúr a bal oldali petefészkem, de nagyon tompán....és tegnap este volt egy csepp barna folyásom...bár emelgettem is sokat a melóba, de remélem nem lesz gond ezmiatt.

Olyan jó, h itt drukkolunk egymásnak, ez nagyon megnyugtat engem :)

2009. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A barnázásom tegnap du. átment pár csepp vérzésbe, aztán estére semmi. Ma reggelre már muszáj voltam feltenni egy tampont, mert lett pár csepp vér a bugyimon. A hasam alja fáj, a fejemről nem is beszélve, bár ez utóbbi lehet hogy az idő miatt van.

Ami igazán bosszant, hogy most nem tudom megjött-e vagy csak a beágyazódás miatt van ez?

6.-án voltam együtt a párommal utoljára, akkor a beágyazódás a mensivel pont egyszerre van? Vagy csak megint nem sikerült? :(

2009. okt. 19. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!