Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap teszt, szurkoljatok....

Holnap teszt, szurkoljatok. Ki mit tippel? Tünetek lent

Figyelt kérdés
Rajta voltunk a babatémán, 1 nap késéssel megjött. 3 nap enyhe vérzés, 3 nap vérfolt, 3 nap barnázás. Hőm fent van múlt hónap óta hiába ez a fura menszesz. Fáradékony vagyok, esténként orrdugulás, szédülés, sűrű pisilés megvan. Holnap tesztelek. Van remény vagy totál felesleges a teszt? Lányommal kimaradt a menszeszem.
2013. júl. 11. 18:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

Bármi megtörténhet, de teljesen együttérzek veled, mert én is holnap csinálok egy tesztet, igaz még ma vagy holnap kell megjönnie, de félidőben volt egy beágyazódás szerű tünetem és remélem sikerült a baba :)

Hajrá Neked is a tünetetid terhességre is utalhatnak, mindenképpen megér egy tesztet.

2013. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 50-50...

Természetesen drukkolok! :)

2013. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is szorítok! :)
2013. júl. 11. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz babás:) megy a drukk!
2013. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív lesz a teszt, de azért hátha.
2013. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A bizonytalanságnál a negatív is jobb. :)
2013. júl. 11. 19:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól értem, megjött és mégis tesztelsz? Bocs, nem egészen értem.
2013. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mejött csak furcsa volt nagyon. Alig volt meg..barnáztam. Ezért van bennem a gyanú esetleg hátha mégis van baba.
2013. júl. 11. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, csak nekem megvolt rendesen. Mégis azt hiszem hogy valami lehet talán, olyan fura dolgokat érzek...

De én nem tesztelek, csak a következő kimaradt mensi esetén, mert tuti beképzelem (megint).

Szorítok neked nagyon, jó lenne ha terhes lennél, de szerintem is inkább vaklárma...:-(

2013. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2013. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!