Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esélyem van a terhessé...

Mekkora esélyem van a terhességre? 3 hónapja szültem.

Figyelt kérdés
Elkezdtem az Azaliát, a tájékozatóra az van írva, hogy 1 hetet várni kell h hasson. De mi a 6. napon már úgy szeretkeztünk, hogy nem védekeztünk. Mensim még nem jött meg szülés óta. Nagy gáz van?

2013. júl. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeintem ne aggódj és is pont igy voltam és én is az azàliàt szedtem,nem lett baba belöle.
2013. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy gáz van!Bár szoptatás alatt is teherbe lehet esni de a nőgyógyászom azt mondta ha 3-4 óránként szoptatok nappal és éjjel is akkor a baba 6 hós koráig kevés az esély a teherbeesésre.De azért védekezzünk!Amennyiben 6 óránál ritkábban szoptatsz vagy tápizol akkor nincs nagy védelem.Nekem 4 hós volt a babám mikor először megjött.
2013. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok. Elkezdtem szedni a gyógyszert és 3. nap elment a tejem.
2013. júl. 11. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ezt is mondta az orvos hogy védekezhetünk többféle képen de a tabletta bezavarhat és lehet hogy elmegy a tej.
2013. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!