Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt; létezik hogy...

Ovulációs teszt; létezik hogy a rendszeres napi 1szeri mérés ellenére pont nem akkor teszteltem, hogy a kritikus időszak látszódott volna?

Figyelt kérdés

Ált 30 naposak a ciklusaim. Már 2 hónapja sikertelenül próbálkozunk kis tesóval. Gondoltam most a 3. hónapban miért is ne próbálnánk ki mi is az ovulációs tesztet hiszen ezen a honlapon ill ismerősömnél is hallottam sikeres történeteket ennek segítségével.Pénteken a 9. napon kezdtem el tesztelni ált délelőtt 10-11 körül vasárnap már kezdett a 2. csík halványodni- azaz feltűnni. Volt 3 db tesztem - még barátnőmtől kaptam és mivel novemberben lejár gondoltam azokkal kezdek, közben rendeltem a vateráról 25 ovulációs és 5 terhességi tesztet. Voltam olyan ügyes hogy véletlenül hétfőn egy terhes tesztre pisiltem rá, persze csak kedden vettem észre akkor már újból ovulációs tesztre pisiltem amin szintén ott volt a halvány csík, aztán szerda délelőtt szintén ott volt egyre halványabban (megjegyzem sem vasárnap, sem kedden, sem szerdán délelőtt nem volt olyan erősségű mint a kontroll csík,) viszont péntek, szombat ill szerdán délután nem volt még halvány 2 csík sem illetve ma délelőtt és most este sem volt csík (ma volt a 15. napom) . Hát a hétfőt (12 nap) azt végül

is nem néztem mert nem ovu tesztre pisiltem rá.

Viszont vasárnap, kedden, csütörtökön együtt voltunk.

Figyeltem is a hüvely nyákom, szombat este felé volt egy ici picit barnás, aztán ma délután meg tojásszerű. Még van tesztem szóval nem állok le a teszteléssel és szerda óta már 2szer tesztelek délelőtt 10 körül (továbbra sem első vizeletből) ill késő este lefekvés előtt. Szerintetek létezik hogy pont körbelőttem az ovulációm és pont hétfőn lehetett az LH csúcs a 12. napon?

Egyáltalán milyen az amikor pozitív - így fokozatosan erősödik és utána fokozatosan tűnik el ; mert nekem csak a 11,13,14 délelőtti tesztjeimen volt felfedezhető a 2. csík halványan ellenben előtte 9,10 ill utána 14 este, és 15 nap délelőtt és este nem volt második csík. Sajnos a 12. nap nem készült teszt....

Mi a véleményetek?

Ezt a hónapot azért folytatom hiszen van még bőven tesztem:-) Szerintetek érdemes továbbra is a napi 2 teszthez tartanom magam, mint ahogyan tegnap (14 nap) és ma (15 nap) tettem, vagy elegendő a délelőtti egyzseri tesztelés?

Ha jól tudom akkor a férfi miatt ajánlott a 2naponta való együttlét mert ügye a megfelelő sperma számhoz kell 1 nap szünet nem de? Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. júl. 11. 23:46
 1/6 A kérdező kommentje:
A hosszú irományom ellenére lemaradt még egy dolog; ma este óta érzek valamilyen fura dolgot a hasamban olyan melegséget - nem tudom, hogy ezt most beképzelem, vagy szimplán csak most van ténylegesen a tüszőrepedésem, mert ügye azt mondják az ovulációs pozitív teszt után kb 2 nappal van, mert a teszt a peteérést jelezné és nem a tüszőrepedést amikor a pete kikerül megtermékenyítésre várva... Minden estre ilyet nem szoktam érezni menstruációkor, sem máskor, félek hogy már csak képzelődök mert már annyira akarjuk a kis tesót, vagy volt valaki már úgy, hogy ilyet érzett és aztán rá 1-2 héttel tesztelt és babás lett?
2013. júl. 11. 23:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem soha nem olyan erős a pozi ovu tesztemen a kontroll csík, mint a másik, és a nyákom is kb. évente megfelelő.

Ennek ellenére van ovum, mert UH-val minden ciklusban nézik.

2-3 naponta szeretkezzetek, akkor nem csúsztok le semmiről. :-)

2013. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, igen igyekszünk a 2 napot betartani:-)

Ebben a hónapban nagyon ráálltunk a kis tesó ügyre:-)

2013. júl. 12. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, az ovutesztet nem délelőtt kell csinálni, hanem délután, kora este. Az LH szintje főleg délután kezd növekedni. Ezért késhetted le a teszteléssel.
2013. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen,délután csináld,ne délelőtt! Szerintem elég napi egyszer,ha az a délutáni. 2naponta összebújni legalább az ovu közeli napokban! Nekünk bevált! Sok sikert!!!!
2013. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hu bocsi nem olvastam végig de mar alapvetö hibakat talatam.szoval ahogy elöttem irták csak délutan/estefelé tesztelj. elég egy nap egyszer. 30napos ciklus esetén 15ik nap+-2nap lehet a péd.igy a tesztelést szükitsd a 12ik ciklusnaptol a 20ik ra. nekem volt olyan h a nyák már ovu elött 4nappal jelentkezett. szal azért az sem ad mindenkinél biztos támpontot. az ovut legtöbbször a szuro-feszitö petefészekkel jellemezném. az orgazmus segiti a tüszörepedést.ha van kérdésed irj nyugodtan remélem tudtam segiteni.ja és nincs minden ciklusban p.é. egy évben elöfordulhat 1-2 kimarad.sok sikert. ja és tedd egymas mellé a teszteket és nézd meg h a 15ik ciklusnap körüliek közül mejik a legerösebb.nem biztos h neked full erös lessz a caik.
2013. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!