Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztelni mikortól érdemes?...

Jóstesztelni mikortól érdemes? Napról-napra látványosan erősődnie kell a 2. csíknak? Én már 3 napja csinálom és nem erősödnek a csíkok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 08:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A ciklus végén az LH és FSH mennyisége újra növekedni kezd, bár ez csak minimális. Ezért lehetséges, hogy a tesztvonal intenzitása minimálisan nő, te mégsem vagy terhes. Általánosságban elmondható, hogy 12 nappal a tüszőrepedés után az ovuteszten a két csík általában már majdnem egyforma erősségű, ha sikerült teherbe esned. Ha a tesztcsík ezen a napon jóval halványabb, mint a kontroll, akkor tényleg csak az LH-t mutatja, amely már a következő ciklus tüszőinek növekedését készíti elő.
2009. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor most sem sikerült:-( de legalább nem idegeskedek tovább rajta.
2009. okt. 19. 09:02
 3/16 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Mikorra nem várod?

Mert amiket leírtam csak általánosságban modhatók el.

Amíg nem jön meg addig van remény!

Egyszer én is kipróbáltam a jóstesztelést,persze nem erősödött a 2.csík és meg is jött időre.

2009. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szia! Még aránylag sok időm van 28-ára nem várom. Azért csináltam a jósteszteket, mert nagyon szeretném, ha sikerülne, s valahogy jó érzés volt. Hülyén hangzik, de ez van:)) Ráadásul nekem ilyen tájban mindig fájnak a melleim, most még csak nem is érzékeny. Tudom, hogy amíg meg nem jön, ráadásul ilyen korán nincs tünet, de ez feltünt.
2009. okt. 19. 11:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia én is 27-28 körúlre várom 30naposak a ciklusaim.Remélem sikerül bár lehet rosszkor voltunk eggyütt.Ez a múlt havi görbe mindenki biztatott de nem sikerült. [link]
2009. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11.51-es vagyok ez a mostani görbém remélem most sikerül. [link] okt 6-án volt laparoscopiás mütétem is.
2009. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] Bocsi újból.
2009. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön:-)) Írd, majd meg, hogy mi lett végül, remélem, hogy baba)). Olyan jó érzés olvasni, hogy másna sikerült, engem nagyon feldob, ilyenkor úgy érzem, hogy ha másnak sikerült, akkor nekem is fog. Tényleg nagyon jó érzés, még így ismeretlenül is.
2009. okt. 19. 11:58
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen emelkedik felfelé a hőd:-)) Hátha! Sajna még több, mint 1 hét, ez iszonyú hosszú lesz:-( De eddig nagyon biztató:-))
2009. okt. 19. 12:16
 10/16 A kérdező kommentje:
12.16-os vagyok! Kár, hogy nincs valamilyen csoda dolog, amivel hamarabb kiderülhetne a dolog:-(( Jaj, de hosszú ez az időszak((
2009. okt. 19. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!