Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye jól látom hogy ez a...

Ugye jól látom hogy ez a teszt pozitív? És nem rontottam el rajta semmit?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 13. 05:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
semmi baj, ezt be lehet tudni hogy terhes vagy:) azok a franya hormonok.;) tudom milyen érzés én is probalom magam sokszor türtöztetni hogy csak a hormonok... (a multhéten teszteltem pozit én is)a parom mar észrevette a hangulatingadozasaim.
2013. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Gondolom akkor te is nagyon boldog vagy!
2013. júl. 13. 16:09
 13/18 anonim ***** válasza:
még nem merek örülni majd ha a kezemben lesz egészségesen.de azért boldog vagyok.én inkabb az aggodos tipus vagyok
2013. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Bennem is van aggódás.Nem is merem még nagyon híresztelni se.
2013. júl. 13. 17:19
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 1 hete teszteltem pozit, meg azóta még 2-őt.

2,5 év után és megannyi kínlódás után sikerült,

és rá kellett jönnöm, innentől az egész életem egy merő aggódás lesz :)

2013. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11.13as vagyok.igen mostantol aggodas lesz.mi most 2éve probalkozunk,tul vagyok egy vetélésen is ezért vagyunk olyan aggodosak. ma is csinaltam tesztet mert nem merem elhinni.ma megyek orvoshoz hatha kell valami gyogyszert szednwm a vetélés miatt.
2013. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekünk szerencsére második próbálkozásra már sikerül is,de állandóan azon aggódom nehogy elvetéljek.Orvoshoz majd csak a jövőhéten megyek,még most úgyse nagyon látna semmit.
2013. júl. 16. 14:42
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem muszály volt elmenni a vetélés miatt.tegnap voltam. Elvileg 11.e körül kellett volna megjönnie.10én lett halvány pozi a teszt 16án meg 6 mm es petezsákot látott.ami 4 hetesnek felel meg. Még jo h elmentem mert jövö7en szabin van.ha jó a szeme az uh-hoz anyit már láthat jó hejen van e.
2013. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!