Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszt a legmegbízhatóbb...

Melyik teszt a legmegbízhatóbb a nemvárt napján?

Figyelt kérdés

Amelyiken még soha sem tapasztaltatok száradási csíkot, semmi félrevezetőt.


Őszintén gondolkodom rajta, hogy a digitális CB tesztet kellene mindig használnom, de elég drága.....

Bár ha az ember több tesztet ellő egy ciklusban, akkor majdnem ott van, és annál nincs kecmec; nem?



2013. júl. 14. 12:19
 1/7 A kérdező kommentje:

És még valami: olvastam hogy van olyan digitális cb, ami csak + vagy - jelet mutat, és van ami a hetet is kiírja, de én digitálisból még csak az utóbbiról hallottam.

Tényleg létezik több fajta DIGITÁLIS?

Mik az árkülönbségek?

2013. júl. 14. 12:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Én digitálisat soha nem próbáltam, mert iszonyat drága és állítólag 24 óra múlva elmúlik róla az eredmény (nem tudod elrakni emlékben) Én Lilly és X-epil teszteket használtam és soha nem volt száradási csíkom. A legolcsóbb 2 db-os tesztet vettem. Nekem sok barátnőm inkább ezeket ajánlotta mint a digitálisat. X-epil vált be nekem a legjobban már 12dpo mutatott extra halvány + , soha nem volt nekem száradási csík, tévesen nem mutatott +, viszont azt írja 3 perc múlva már látszik az eredmény, de nekem inkább olyan 5 perc múlva vált igazán láthatóvá.
2013. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban vettem, HCG line a neve. Nekem bevállt.
2013. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lily, x-epil

már mutatta, mikor a 10-es érzékenységű még negatív volt.


a medilab többször volt tévesen pozitív

2013. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gabrielt használtam és bevált :) nemvárt napján teszteltem és bejött :)
2013. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

X -epilem már volt, és az eddig tényleg nem "hazudott".

Még egy Gabriel after 3 van itthon, most az jön.

De akkor lehet hogy X -epilt veszek majd.


Én One Stepet használtam eddig, 10-es.

Volt amikor szépen mutatta a terhességet (sajnos nem maradt meg), viszont rendszeresen van rajta száradási csík, ami elég megtévesztő/ reményt adó.

2013. júl. 14. 21:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Gabriel 3 egyértelmű pozitív tesztem van, nem tűnik el róla...

Korábban ugyanez a tesz számtalanszor egyértelműen negatív volt, nem is voltam terhes.


Ugye a pozitív biztosan nem ver át 3 különböző nap végzett teszten? Orvosnál még nem voltam, nagyon korai még.

2013. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!