Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írják sokan biztosra...

Miért írják sokan biztosra egy szemmel láthatóan negatív tesztre, hogy pozitív?

Figyelt kérdés

Ha azt írják, hogy lehet, nem biztos, csináljon egyet még pár nap múlva, oké. De amikor azt írják, hogy pozitív, ők látják, mindenki más vak és hülye, aki nem látja, az miért van? Reményt keltenek a kérdezőben, de az, hogy az csalódik, már senkit nem érdekel.


pl:


kérdező 22-es kommentjét érdemes elolvasni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2013. júl. 14. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Mert könnyen összekeverhető azzal,a csíkkal amit látunk.ennek igaz nincs rózsaszínes színe:)

Amúgy amikor én negatívat teszteltem, nem volt semmi rajta SOHAA.

29+2hkm

2013. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

mert van, hogy tényleg látjuk:) ez pl. az enyém volt anno, és mint kiderült, bizony csík volt! pedig simán elfogadtam volna negatívos választ, sőt másnak lehet én is azt írtam volna.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak a kérdésre válaszolva: feltételezem, sokan szeretnének némi reményt önteni a kérdőkbe, akik minden ciklusban 4-5 tesztet ellőnek, remélve, hátha a másnap pozitív lesz. Betudható ez akár jóindulatnak is, ráadásul biztos sok itt a sorstárs is.

Sokszor kaptam már én is cifra lepontozást, mert azt merészeltem írni egy tesztre, hogy szerintem, negatív. (Aztán pár nap múlva jött az elkeseredett komment a kérdezőtől, hogy megjött neki.) Én azt mondom, inkább a szomorú valóság, mint a hiú remény.

Azóta az ilyen kérdésekre nem is válaszolgatok... Kissé úgy érzem, hogy mi, azok a nők, akik probléma nélkül, vagy gyorsabban esnek teherbe, soha nem fogunk belelátni abba a világba, amit azok a nőtársak élnek át, akiknek gondjaik vannak ilyen téren. Soha nem fogjuk megtapasztalni az érzéseiket, és soha nem fogjuk tudni megérteni egyes tetteik logikáját, így én nem ítélkezem. De nem tartom fairnek, hogy hitegessük egymást.


Másodsorban viszont ennél a tesztnél én mintha valami nagyon-nagyon halvány második vonalat látnék, de hogy ez valóban pozitív-e, vagy teszthiba, netán a fény miatt látszik így, én egyik opcióra sem tenném egyik végtagom fel. De inkább az első válaszolóval értek egyet: "Mintha lenne ott valami"... De ki tudja, mi.

2013. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz (bár én az ilyen kérdésekre soha nem válaszolok), sokan annak látják. Nekem pl szintén nem volt soha száradási csík negatív teszten, abban a két esetben, amikor pozitív lett, tehát baba lett, az első tesztek mind ilyenek lettek.
2013. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na én az ilyen kérdéseknél nem szoktam foglalkozni senki lelkivilágával, mert ilyesmiknél beírom, hogy nega...Lepontoznak, mint történetesen ennél a kérdésnél feltett válaszom miatt is, és utána jön az, hogy tényleg nincs baba, és megjött, és stb....A minap is volt ilyen, írtam, majd akkor gratulálok, ha fenn lesz a szép pozi teszt, azóta nyaral anyuka...:D Ha egy teszt pozitív, akkor pozitív..Ha már csíkokcska van, halványka, ismételni kell..ennyi...Ott lesz még 9 hónapig..Nem értem mit kell ezen erőlködni....Attól, hogy valakik pozinak látják, és lelket akarnak önteni a kérdezőbe, attól még nem esik teherbe...:S Én sem értem ezt kedves kérdező, de látod, szinte naponta futunk össze ilyenekkel.......
2013. júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért kedves kérdező,hogy neked is legyen mit kérdezni....... :DDD
2013. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Második! Én pozinak láttam, de lehet azért mert írtad, kiderült, hogy tényleg az! Így áttettem negatívba, ahol egyértelműen pozitív!


Szerintem érdemes lenne ezt a "trükköt" mindenkinek megejtenie, és sem magukban, sem másokban nem keltenének hiú ábrándokat.

2014. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, az volt, már 5 hónaposak :D de sokszor van azért, h alig látni, igaz, a negatív sokat segít
2014. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen tesztjeim voltak annak idején, a fiaim most 5,5 és három évesek. Szóval, nem feltétlenül keltenek hiú reményeket a válaszolók ...
2014. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!