Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Strandoláskor milyen tampont...

Strandoláskor milyen tampont használjak? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés
Gyerekprojektbe vagyunk,sajnos az első elment tavasszal. Akkor azt tanácsolta valaki a kórházba, nyáron ha strandolunk, vmi speckó tampont használjak. NEm lesz meg, nem is a menzi miatt, hanem a fertőzés elkerülése miatt. Létezik vmi specko tampon strandoláshoz? Én még nem találkoztam vele, de egy lány azt mondta van..
2013. júl. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én még nem halottam ilyenről! A strandolást különben sem ajánlják terhesen,főleg nem akkor ha már volt vetélésed!

Nekem a dokim anno azt mondta hogy kerüljem a strandokat vagy az terhesen,de természetes vizekben vagy tengerben nyugodtan lehet!

2013. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Erről még én sem hallottam! Szerintem felesleges hagyományos tampont használni. Van akinek semmi baja, van aki meg igen fogékony a betegségekre az így is úgy is elkapja a különbőző bajokat és nem csak a strandon! Intim törlő kendőt talán használj! Én szeretem, felfrissít :) Mást nem nagyon csinálok csak szimplán figyelek az intim higéniára, de mondjuk ez alap :) ! Mi is babát tervezünk...
2013. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor még nem vagy babás ugye? mert őgy már én nem mernék seh, sem menni strandra :)
2013. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj semmit. Élvezd a strandolást. Én akkor lettem terhes, amikor aqua parkba csúszdáztunk, kisvasutaztunk, ami úgy zakatolt, hogy kirázott belőlünk mindent, boboztunk, szóval igazi aktív nyaralás... és mégis akkor sikerült, ez volt a 8. próbálkozós hónap.... addig sehogy sem sikerült, akkor tessék, elfelejtettem az egészet, és jött is a kis gólya. :)
2013. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz! Strandolás előtt, alatt és után CANESTEN krém! Így megelőzöd a fertőzést!


2. babáját váró anyuka

2013. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Canesten krém a semmire??? Ha el is kap esetleg valamit az sem biztos, h a problémájára ez lenne a megoldás, még úgy sem :O
2013. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Orvos javasolta nekem is megelőzésre! És több kisgyermekes anyuka!


Ők csak tudnak már valamit!


5.ös válaszoló!

2013. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát jól van, egy dokinak megvan a diplomája hozzá akkor tuti tud valamit, nem is kötekedni akartam :) Csak én magamat kezelgetni a semmiért nem szeretem ennyi :)
2013. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van egyik válaszolónak, a Canesetennel kapcsolatban. A Babavilgában az a dokibácsi, aki nyilatkozni szokott azt mondta, valamelyik adásban a strandolásról, hogy a kislányokat is célszerű megelőzésként bekenni pancsi előtt canestennel!

Tampont én nem használnék, egyébként gondolom valami tejsavas tamponra gondolt, talán erre:

[link]

De nem ismerem, nem használtam soha...

2013. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog hogy mikor a lányom beteg lett elvittem a dokinkhoz aki azután hogy alig ránézett a torkára egyből antibiotikumot írt fel,amitől a gyerek totál kiütéses lett! Én még aznap rohantam vissza egy másik orvoshoz,aki azt mondta elég egy egyszerű köhögéscsillapító is,miután rendesen megvizsgálta!

Vagy mikor az egyik ajánlja az oltást a másik nem! Ez a canesten is pont olyan! Lehet a doki mondott valamit hogy megnyugtasson! Aki hajlamos rá,így is úgy is elkap valamit!

2013. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!