Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhpempő okozhat menses...

Timeacscs kérdése:

A méhpempő okozhat menses zavart-késést? Márc òta nem szedem a fogGátlót babát szeretnék Méhpempőt szedek1hónapja Mens30-35 naponta van. Most késik10 napja teszt negativ-3x. Kérdésem:miért késik Lehet a pempő miatt Szedjem-e tovább

Figyelt kérdés

6-8 èvig szedtem fog.gátlòt.Menses;

Márc.18-21/Ápr.23-26 (tabletta nèlkül)Máj.29-jun.1 ès azòta nem jött meg.



#terhesség #Mèhpempö #menstruáciò kèsès
2013. júl. 16. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem abba kellet hagynom a méhpempőt, mert a pontos 28-29 napos ciklusomat nagyon bekavarta. Volt a 25 napostól a 36 naposig minden. Amióta abba hagytam azóta vissza állt. Lehet neked is be keverte! De menj el egy nődokihoz, hogy megnézze minden rendben van-e odabent!
2013. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem jo lett mert volt peteeresem es rövidebb lett a ciklusom de az biztos hogy amikor megjön akkor kell elkezdeni szedni..
2013. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos èn nem kötöttem a menseshez,mert kèsön olvastam ezt az infot.De ismerösöm se kötötte hozzá ès 1,5 hònap alatt terhes lett.Fogalmam sincs mi a jò...
2013. júl. 18. 00:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,meg is ultrahangozott,terhes nem vagyok sajnos,azt mondta minden ok odabent csak várni kell a menstruáciòra.Már a 8.hete nem jött meg.Már nem birok várni.Gondolom igy peteèrès sincs ès az esèly a babára egyenlö a nullával.Nagyon szomorù vagyok,sokat sirok emiatt.Èn ezt nem találom normálisnak.Mit tegyek.Meddig èrdemes várni?Köszönöm a válszokat ès az eddigieket is.
2013. júl. 26. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ha olvasod azóta esetleg, hogy alakultál azóta???
2016. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!