Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cérnaszál vékonyra elzáródott...

Cérnaszál vékonyra elzáródott szabálytalan lefutású petevezetéket helyre lehet állítani valamilyen beavatkozással?

Figyelt kérdés

Volt egy méhen kívülim, aztán Hsg-t csináltak pár hónapra rá.A dokim a hsg után azt mondta hogy ezzel nem lehet mit csinálni, jobb lett volna ha teljesen el van záródva.Viszont ha megint méhen kívüli lenne akkor eltávolítják a petevezetéket.

Ti hallottatok erről valamit hogy helyre lehet e állítani hogy az is működőképes legyen?


2009. okt. 20. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha azt mondta nem lehet, akkor sajnos nem lehet :( Viszont mivel nincs teljesen elzáródva, így van esélyed a babára, főleg, ha csak az egyik van elzáródva. Nincs sokkal kevesebb esélyed, mint azoknak, akik tökéletesen egészségesek, szóval fel a fejjel. Amit még tanácsolok, menj el egy meddőségibe, kérj egy másodvéleményt, hátha ott mást mondanak neked, lehet, hogy ugyanazt, de akkor is mást is meghallgattál és te mindent megtettél. Ennek tudatában a teherbeesés is könnyebb lesz. Mielőbbi gyermekáldást kívánok!
2009. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem volt 2*hsg csinálva mert az 1-ik petevezetékem el volt záródva.1*volt laparom na ott mindent feltártak megnézte:((Azt nem tudom milyen az a szabálytalan lefutású petev.De nekem ezek után sem sikerült teherbe esnem pedig jött a gyógyszeres kezelés több hónapon keresztül és a gyógyszerekre jól reagáltam csak mégse jött össze.Meguntam és mentem a meddőségibe ahol a leleteim alapján egyből a lombikot javasolták.

Amikor a petevezetővel baj van nem csinálnak inszemet.

Sikerült az első beültetés és az én kisfiam itt alszik az ágyamban.

Már 1,5 éves!Azt tanácsolom keres egy központot és halgassd meg mit mondanak.Tuti van rá megoldás!!!

Mielőbbi babásodást kívánok!!

2009. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!