Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alacsony nők nehezebben...

Az alacsony nők nehezebben esnek teherbe? Bővebben lent

Figyelt kérdés

148 centi vagyok, 40 kiló, és 20 éves- szóval nőni már nem fogok sajnos. Tervben van a baba, így nem is szoktunk védekezni. Befolyásolhatja a magasságom a teherbe esést?

Vagy ismertek olyat, aki alacsonyan szült?



2013. júl. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Ez hülyeság ezt kitől hallotad?:)

Barátnöm 155 cm és 40 kg és 2 gyereke van :)

2013. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak megfordult a fejemben. 4 hónapja nem védekezünk és nem estem teherbe, így jött a kérdés, hogy mi van ha ez a helyzet.
2013. júl. 19. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:

4 hónap? Az még nagyon rövid idő, hogy aggódni kezdj.:)

Én ugyan 10 centivel magasabb vagyok, mint te, de amúgy 7 hónap alatt jött össze anno a kisfiúnk.

2013. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaz 10 cm magasabb vagyok mint te.A lányunk 3 hónap alatt jött össze.A második terhesség pedig egyetlen védekezés nélküli alkalommal jött össze.
2013. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 10cm-el vagyok magasabb nálad. A fiamat az első próbálkozásra sikerült összehozni. :)
2013. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
176 cm vagyok (szerintem magam :D ) 6 hónapja nem sikerül a baba :(
2013. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magas, akartam írni :) :D Megzavarta a fejem ez a magaslati levegő :P :D
2013. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

155 cm vagyok, a lányom 2. hónapra sikerült.


A tesó 10 hónapra, de valószínű még a szervezetem nem állt készen a köv terhességre, mert 18 hós volt a lányom mire sikerült!


Szerintem semmi összefüggés nincs!

Tesóm is ilyen magas mint én, és neki 1.-re sikerült mind a 2 gyermeke!


Másik tesómnak azt mondták a ciszták miatt nehezen fog teherbe esni 2X nem védekeztek az egyik 9 éves, a másik 3 éves! :D (160 cm magas)

2013. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!