Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett ebből baba?

Lehetett ebből baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Június végén lefeküdtünk a barátommal. (Előtte nem volt alkalom, és sajnos azóta sem..:/) Védekeztünk, a gumi nem szakadt ki. Utána időben megjött a menzim. A szex és a vérzés között 8 nap telt el. Olyan kérdésem lenne, hogyha baki lett volna mégis, és a baba összejött volna, akkor a menzi már elmaradt volna? Szerintetek lehetek terhes?

Köszi a válaszokat! :)


2013. júl. 19. 21:52
 1/4 anonim válasza:
nem , de ne parázz védekeztetek, de gondolom az első volt...
2013. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mármint szex? igen az első volt.:)

azért merült bennem fel ez a kérdés, mert feszül a mellem. (ezt végülis betudhatom peteérésnek is, ami most van/volt/lesz a napokban.:) ) néha hányingerem van, de ez is magyarázható ezzel a meleg időjárással, ugyanis már kiskorom óta nem birok megmaradni a hőségben.. köszi a válaszod :)

2013. júl. 19. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerintem nem lesz baba hisz védekeztetek és a menzid is megjött.

Nekem 2 hetet késet enyhe rosszulètem is volt söt még a melleim is feszültek de mégsem lett baba nàlam sajnos.

Kellemes gondtalan nyarat neked!:)

2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi neked is :))

mostmár picit nyugodtabb vagyok.

neked pedig, mivel azt írtad, hogy sajnos nem lett baba, sok sikert, hátha összejön! :)

2013. júl. 19. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!