Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilési inger feltétlenü...

Sűrű pisilési inger feltétlenül kell hogy jelentkezzen, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs ilyen, akkor ne is reménykedjek?
2009. okt. 21. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy nem kell mindig pisilned, még lehetsz terhes, és ha gyakran kell, akkor sem biztos, hogy az vagy...
2009. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Általában ez is az egyik jellemző tünete,de nem feltétlen jelentkezik mindenkinél.
2009. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

A sűrű pisilés akkor jelentkezik jobban ha már mondjuk elég nagy a magzat ahhoz,hogy nyomja a méh a húgyhólyagodat.Ha terhes is lennél,egy 2-3 mm-es petezsák még nem nyomhat semmit.

De mindenki mást mondd.

2009. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


pár hónappal ezelőtt volt egy hasonló kérdés, illetve hogy mik a koraterhességi tünetek. nagyon írták többek közt, hogy a gyakori pisilési inger, én meg beírtam válasznak, hogy ez nem mindig jel, mert nekem speciel nem volt. Én nem is erről vettem észre , h esetleg terhes lehetek... de a hormonok, meg kutyafüle... förmedtek rám rögtön és azonmód lepontoztak:) pedig nekem tényleg nem volt ilyen, rosszulléteim annál inkább... szerintem nem fő terhességi jel a pisilés :)

2009. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehet tünet, hiszen mindenki másképp reagál, de sztem. ez nem olyan, hogy ha ez nincs akkor nem is lehet babás az ember. Nem kell feltétlen jelentkeznie a gyakori vizelési ingernek!
2009. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves uccsó,a 69% vagyok.Szerinted nekem miért ennyi a százalékom?Mert ha hülyeséget olvasok,arra reagálok,és persze az okostojások lepontoznak.Nem kell velük törődni,a normálisabbja meg felpontoz:)

Amúgy én is csak rosszuléteket éreztem,nem volt pisilés a köbön,meg a mellfeszülés.

2009. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy kell. A gyakori vizelési inger ha terhes vagy, ha nem jelentkezik, hiszen alhasi vérbőség jelentkezik a ciklus második felében. Nem a baba nyomja a hólyagot, és nem azért kell gyakran pisilni sem.
2009. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben a növekvő méh egyre jobban ráhajol a hólyagra, és nyomja, ettől lehetséges a sűrű pisilési inger. Értelemszerűen kicsi méhnél, azaz a kimaradó vérzés környékén ez még nem feltétlenül jelentkezik.


De később sem kötelező. Nekem pl hátrahajló méhem van, azaz a méhem nem előrefelé hajlik a húgyhólyagomra, hanem hátrafelé. Nem is volt fokozott vizelési ingerem egy napig se.


A terhesség első biztos jele mindig a kimaradó vérzés, aztán a pozitív terhességi teszt. A tö9bbire ne adj, mert bizonytalan, kinél van, kinél nincs. A sűrű vizelési inger pl hólyaghurut jele is lehet...


15 h km

2009. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Milyen hülyeség már az, hogy csak akkor van vizelési inger ha már nyomja a baba a hólyagot? Én jó pár terhességen vagyok túl és mindig is ez volt az első jele, nekem! Persze ettől függetlenül nem mindenkinek van, de ha utána olvastok, akkor igenis máshol is azt irják, hogy már a mensi kimaradásakor is jellemző!
2009. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kismamák 80%-a mondja, hogy van vizelési ingere, már nagyo korán. Nekem pl. van már 2 gyerekem és egyiknél sem volt. Most iaz van, de nem is bizti, hogy terhes vagyok, én inkább az idegeskedésnek tudom be. Megfigyeltem, hogy amikor valahogy el tudom a gondolataimat terelni a témáról nem járok sűrűn pisilni. Amikor mindenféle tünetet keresgélek magamon, akkor viszont szinte 1/4óránként is képes vagyok menni a WC-re.
2009. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!