Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 Hónapja szültem. Kétszer...

7 Hónapja szültem. Kétszer voltam együtt a párommal óvszer nélkül, de még az elején időben kiszállt. Tudom ez nem biztonságos, de régebben sokszor voltunk így. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amikor a lányom 3 hónapos volt akkor jött meg először szülés után az június 14-e volt.Ezután szeptemberig megjött minden hó 14-én.Szeptemberben megjött 17-én most októberben még semmi?De nagyon ingerlékeny vagyok meg néha érzem,hogy lesz valami aztán mégse,miért van ez?Volt már valakinek olyan,hogy szülés után megjött több követő hónapban utána meg valamiért kimaradt?De nem volt terhes az illető!
2009. okt. 21. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


elméletileg lehetsz, de jóval kisebb az esély, ha valóban időben szállt ki. Most én vagyok úgy , hogy múlt hónapban megjött előszörre rendesen (4 hónap után), most meg valami kis folyás van, de nem túlzottan erőlteti meg magát a szervezetem. Idő kell, hogy újra beálljon a ciklus, szerintem ez lehet a Te késésed mögött is inkább!!

2009. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!