Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2. hónapja nem szedem a fog.gátlót első hónap után pontosan meg jött. de most már 5-6 napja késik. fehér krémes folyásom van. és ugyan ugy görcsölt a napokba mint mikor megvan de még sem jött meg. tegnap ittam pár pohár boroskólát és kihánytam.lehet terhesség?

2013. júl. 21. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha késik a mensid akkor igen lehet terhesség. Mért nem teszteltél mielőtt ittál volna? Nem lesz mondjuk semmi baja a babának, de én tesztelnék minél előbb.
2013. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ugyan úgy görcsölt a hasam, késett is, és fehér krémes folyásom van/volt, mikor meg kellett volna jönnie, pedig mensi előtt én mindig száraz vagyok. Nekem kisbabát jelentettek ezek a tünetek. :-D Tesztelj!, és írd meg az eredményt :-D
2013. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dejóóó :) megírom majd :)
2013. júl. 21. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője. Mensi előtt mindig jön krémes folyásom...mikor teherbe estem egyből tudtam a nemvárt előtt 1-2 nappal, mert nem volt folyásom.

Szóval még bármi lehet.

Majd írd meg ha teszteltél...kíváncsi vagyok:)

2013. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!