Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Majdnem teljesen + lett...

SOS! Majdnem teljesen + lett az ovutesztem, ma vagyok a 27. napon. Általában 32-34 naposak a ciklusaim. Jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Viszont a terhességi teszt (gabriel) negatív lett. Azért még lehetek terhes? Járt már így valaki és sikerült neki?
2009. okt. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a nemvárt előtt 4 nappal lett poz az ovuteszt, de hcg-t csak 2 nappal később csináltam, az is poz. lett. A hcg-teszt kevésbé érzékeny, viszont megbízható. Azért nem mutat semmit, mert még nincs annyi hcg, amit érzékelhetne. Ha terhes vagy, előbb-utóbb az is 2 csíkos lesz. Egyébként az ovuteszten is napról-napra erősödnie kell a csíknak.
2009. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2009. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem csináltam másik ovutesztet, szombat reggel fogok új terhestesztet csinálni. Nagyon megjön érzésem van és mintha vmi barna jött vna belőlem, vasárnapra nem várom. remélem pozi lesz a teszt. A mellem tiszta eres, nem tudom ez mit jelent, még sosem láttam ilyennek.
2009. okt. 22. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez mind jó jel. Légyszi, írd meg az eredményt!
2009. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!