Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélések után milyen kivizsgá...

Vetélések után milyen kivizsgálásokra mentetek el? És mikorra lett baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 vetélésem volt, a 8. héten nem volt szívhang, de addig sem, csak vártunk, hátha lesz... Műtéttel fejezték be.

Utána teljes labort csináltattam, bacikat, véralvadást is néztek benne, vasat is, pisit is, aztán rákszűrést is, teljes hormonképet is kértem, ekkor derült ki, hogy a pajzsmirigyemmel van baj, emiatt vetéltem el! Szakemberhez mentem a leletekkel, aki a pajzsm-re tabit írt fel, amit egész életemben szednem kell. Havonta jártam ellenőrzésekre, a babatervezés miatt. 3 hónap alatt beállt az érték, abből az utolsó hónapban már próbálkoztunk is, de rá 2 napra sikerült végül. Azóta is havonta ellenőrzésre megyek, de most már a pocakbaba miatt. :)

Ha nem derült ki volna semmi, akkor is érdemes elmenni genetikushoz, meg immunvizsgálatra is. Ha ott sincs semmi, még akkor is van valami, hogy vannak olyan nők, akik a fiúkat nem tudják kihordani, valamiből ezt is meg tudják állapítani...

Úgyhogy elég tág a kör, de kezdd a legegyszerűbbekkel, mint én.

Sok sikert és kitartást!

8 hetes kismama

2009. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs: rá 2 hónapra sikerült, vagyis a 3. próbálkozós hónapban.
2009. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pocaklakóhoz! Remélem, hogy 3 hónap múlva én is újra pocakos leszek. Nekem 1 hete volt a 2. missedem megint a 8. héten üres petezsák miatt.

Te a vetélés után mikor kezdted a kivizsgálásokat? és hova mentél beutalókért a nőgyógyászodhoz?

2009. okt. 22. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a műtét után 3 héttel mentem el a nődokimhoz, és a kis papíromra felírtam, hogy hova szeretnék beutalókat kérni, először kicsit furcsán nézett, de aztán megírta mindet. :)

Vérvétel, aztán belgyógyászat, pajzsmirigy ultrahang...

Mihamarabbi babát neked!

2009. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak teljes vérképet csináltattam, minden ok volt. Pajzsmirigyet néztek, ott is rendben voltam és most immunológián néztek elég sok mindent, de ott sem találtak semmit. Most megyek vissza a dokihoz, hogy hogyan tovább.
2009. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!