Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem azokhoz szólna...

A kérdésem azokhoz szólna akik gyermeket szeretnének, vagy szerettek volna. Ti hogy dolgoztátok fel, vagy dolgoznátok fel ha azt mondanák nem lehet gyermeketek egészségügyi okok miatt? Milyen más céljaitok lenne?

Figyelt kérdés
Ez csak egy elvi kérdés.

2013. júl. 22. 21:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor örökbe fogadnék.


Nálunk egyébként is úgy volt, hogy nem lehet, lombikkal sikerült-ha nem ment volna, örökbefogadás.

2013. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
64%
Van már arra is megoldás, hogy valaki másnak ültetik be a ti babátokat vagy örökbefogadás..
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a béranyaság illegális. Petesejt donor lehet családtag.
2013. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon szomorú lennék, de beletörődnék. Viszont örökbe nem szeretnék más gyerekét. Akkor inkább tartok kutyát. A kutya nagyon jó gyerekpótló.
2013. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben nem adnám fel!Lehetőség szerint,de külföldre mennék,több lombikra,bármit megtennék érte!Nem ismernék lehetetlent!
2013. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
De testvér kihordhatja a babát én úgy tudom az legális..
2013. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudnék beletörődni, mindent megtennék, petesejt-sperma donor, vagy örökbefogadás.
2013. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
én is borzasztó szomorú lennék. de azt gondolnám, oka van ennek, ezért beletörődnék.
2013. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a cipőben járok. Már nagyjából másfél éve közölte velem az orvos. Úgy vagyok vele, hogy sajnos ez van. Biztos rossz anya lennék, ezért nem adatik meg, hogy gyerekem lehessen. Beletörődtem. Örökbe fogadni nem szeretnék.


A férjemen úgy vettem észre, még nem adta fel. Most is abban reménykedik, hogy terhes vagyok. Hiába mondom neki hogy nem. Ő még reménykedik. Szerintem még pár év, és el fogja fogadni. Mert megbeszéltük, elhagyni nem akar. (én ajánlottam fel neki, hogy esetleg ha összejönne mással, akkor úgy lehetne gyereke) de ő csak tőlem akar....


27/N

2013. júl. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt egy nő soha nem tudja elfogadni, már amíg biológiailag lehetséges, tudjátok a remény hal meg utoljára és ez tényleg így van.

Aki el tudja fogadni az örökbefogadást annak könnyebb lehet, de nem hiszem hogy amikor az avatatlanok azt mondják kire is hasonlít akkor majd nem hasít belé a fájdalom, hogy másé...nem tudom.

2013. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!