Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek rosszul teszem,...

Szerintetek rosszul teszem, hogy nem mérem tovább a hőmet nem figyelem magam?

Figyelt kérdés
Már két év eltelt a missed ab óta és egyszerűen nem sikerül a baba. Minden hónapban mértem a hőmet és minden jelre figyeltem de ebben a hónapban meguntam. Gondoltam, ha akar sikerül és persze szeretném is de már nem forog minden gondolatom e körül mert annyit csalódtam már ez alatt a két év alatt. Most abbahagytam mindent és élem az életem, de kicsit lelkiismeret furdalásom van, hogy ezt teszem. Lehet, ha figyelnék akkor hamarabb sikerülne. Szerintetek?
2013. júl. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyen lelkifurdalásod! ha úgy kell lennie, össze fog jönni akkor is, ha nem figyeled ennyire, nem készülsz rá ennyire! sőt, ha nem görcsölsz rajta, úgy fog csak igazán sikerülni :) kitartás, ne add fel :)
2013. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem teszed rosszul. "Éljetek szabadon" pár hónapot.

Viszont ha nem jön még egy fél évig, én elmennék kivizsgálásra. Lehet hogy fizikailag vagy hormonálisan megváltozott valami.

2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd ki a hőmérőt! :)

Figyelj, ha egyszer összejött, összejön újra. (Legalábbis remélem, nekem is missed ab volt nemrég.) Képes vagy teherbe esni.

Inkább esténként, alvás előtt, gondolj arra, hogy "az a lélek, aki szeretne nálunk élni és a gyerekünk lenni, jöjjön, amikor szeretne, mi várjátok szeretettel".

Nekem működött, amikor ezt mondogattam, abban a hónapban azonnal jött, de sajnos meggondolta magát pár hét múlva... :(

Legközelebb azt is hozzá fogom tenni az üzenethez, hogy csak az a lélek jőjjön, aki maradni is akar, mert még egyszer ezt nem bírom ki...

2013. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

9 hónapig minden gondolatom a körül forgott, hogy legyen tesó! nem akart sikerülni! :S


10. hónapban anyukám kórházba került agyvérzéssel 3X voltunk egy együtt abba a hónapban! Most már 24 hetes a pocaklakó!


Jó dolog, ha nem akarod minden porcikáddal

2013. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem is!

Pont ma döntöttem én is igy.Két éve volt egy 6 hetes vetèlésem azòta én is minden reggel nyultam a hőmérő után...reggeltől nem teszem.

Ha akar az a gyermek minket, bekopog egyszer ugy is!

Ha meg nem, marad nekünk a meglévő 3...:):):) lehet, ennyi lett megirva a nagykönyvben..

2013. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is a napokban döntöttem igy,elegem lett 1 ev utän.En is figyeltem,irtam minden apro jelet,2 helyen is vezettem.Most azon gondolkozom,hogy csak azert fogom toväbbcsinälni-de csak es kizärolag a hömet fogom feljegyezni-hogyha egyszer el tudok menni dokihoz,tudjak mit az orra ele dugni.Ebbe az aprolekos jegyzetelesbe egyebkent is bele lehet bolondulni.
2013. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok. Igen már én sem hőmérőzöm. Ha úgy akarja az élet akkor szerintem is sikerül ha meg nem akkor nem. Bár persze én szeretném de belegondoltam abba, hogy sokszor le kellett magamat állítanom mert minden nap és minden percben csak ez foglalkoztatott és kizártam minden más dolgot. Ezt így nem lehet, és tudom érzem, hogy sikerül majd. Nektek is sok sikert kívánok és ha valakinek bejön ez a nem figyelem dolog írjátok meg oké.
2013. júl. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!