Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nappal vagyok ovu után, ma...

10 nappal vagyok ovu után, ma voltam HCG-t nézetni vérből. 0,47 U/l lett, 0-7 ig van a referenciatartomány. Szerintetek lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze.
2009. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélem nincs igazam!De én úgy tudom,a dokim mondta hétfön hogy a HCG alsó határa 5,vagyis 5felett lehet nagyon nagyon korai terhesség!Nekem a papiron meg 5,3 van!Az Én értékem 606.10 és olyan korai terhesség hogy még kettö alkalommal se látták UH-n!
2009. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért gondolom, mert az ovu utáni 10. napon van, még csak most ágyazódhatott be. Szerintem csinálj ovutesztet pár napig, ha erősödik, az jó. Nekem az ovu utáni 11. napon már halványan látszott, másnap erősebben, 3. napon a hcg-teszt is 2 csíkos lett.
2009. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy olvastam, ahogy a 2. válaszoló íra, hogy 0-5ig nem terhes. Mivel nagyon korán csináltad, még ki tudja mi lesz a dologból. Remélem sikerült, de nem élném bele magam. Az orvos mit mondott?
2009. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudtam, de más ha megnézitek, más a mértékegység. Az mIu/l (ahogy a tesztek is mIu-t néznek, az enyém más, a mili nincs benne. Csak ezért merek reménykedni, hiszen ha átváltom, talán nem is olyan kevés. Vagy valami ilyesmi, már nagyon gondolkodni sem tudok...
2009. okt. 22. 16:17
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát, úgy látszik, írni sem...

Szóval, mIu/l, amit a tesztek is érzékelnek.

2009. okt. 22. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1. és 3. vagyok. Igazad van, ez laboronként is változhat ám. Én nagyon drukkolok, és fenntartom, hogy emelkedni fog az érték, csak még nagyon korán mértek.
2009. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok mindannyian.

Egyébként nincs orvosom, magánlaborba mentem, mert mást is nézettem, de győzött a kíváncsiság, és a HCG-t is beikszeltem...

Azért majd csinálok tesztet is, de úgyis mennem kell újra a laborba, mert valamit nem tudtak megcsinálni, és ismételni kell (bealvadt a vérem).

2009. okt. 22. 19:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha valakit érdekel, valóban terhes voltam, de sajnos a mai nap spontán elment...
2009. nov. 2. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:

1. és 3.vagyok, én tudtam, hogy terhes voltál. Nagyon sajnálom, hogy csak múlt időben beszélhetünk róla.

Azért fel a fejjel!

2009. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!