Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnénk,...

Párommal babát szeretnénk, ezért mostanában belém élvez (mert ugye ehhez szükség van ahhoz hogy babóca lehessen ;D ). Miért van az, hogy még másnap is folyik ki belőlem az ondója, és mit tehetnék a kellemetlen szagok ellen?

Figyelt kérdés
Hiába fürdök meg az együttlét után, mindenféle intim mosakodó szappannal, másnap még mindig nap közben is érzem, hogy folydogál. Kérlek segítsetek, ti mit szoktatok tenni ez ellen?

#szex #ondó #szag #mit tegyek ellenük #miért vannak
2013. júl. 25. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Menj nőgyőgyászhoz a büzös folyásoddal, alighanem kaptál egy jó kis fertőzést.
2013. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%
Túl sok van neki?
2013. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ugye nem intim zuhanyra gondolsz? Ha kimosod magad akkor abbol nem lesz baba! (mondom ezt en aki napjaba ketszer irrigalt)


Ez normalis jelenseg nem kell rogton kifolynia mindennek.. Ami ez ellen van az a tisztasagi betet.

2013. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, picit megnyugodtam hogy ez normális, csak nem gondoltam, hogy kell neki egy egész nap ahhoz hogy kifolyjon. Amúgy nem rögtön mosakodok ki, másnap reggel szoktam, munka előtt.

Fertőzésem biztos nincsen, mert már több hónapja próbálkozunk, utána másnap mindig ilyen volt, azóta többször is voltam nőgyógyásznál, először azért, hogy megkérdezzem, hogy minden rendben van e ahhoz hogy babánk lehessen, aztán rákszűrés miatt. Nem említette, hogy bármilyen probléma lenne, pedig rákérdeztem fertőzésekre is :)

2013. júl. 25. 08:00
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen normális, hogy másnap is jön még belőle. Ez ilyen anyag :) Tisztasági betét, ha zavar az illata, akkor illatosított betét. Más megoldás nincs. Engem nem zavar a párom illata, de tény, hogy más, mint az enyém alapjáraton :) Teljesen normális dolog.
2013. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
20%
A hüvelyed biztosan szűk.az én nejemböl azonnal kifolyik a lepedőre
2013. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem szűk, mégis az első adag ugyan kifolyik a lepedőre, de még másnap is egész nap folyik. Ez ilyen. Teljesen lényegtelen, mekkora a hüvely, elég mélyre felspriccel, aztán hosszú ideig szivárog még. Természetesen nem akkora mennyiségben, mint ami a lepedőn köt ki, de azért zavaró tud lenni, hisz alapvetően száraz vagyok. Amúgy én bent tudtam tartani éjszakára, úgy, hogy villámgyorsan hasra fordultam együttlét után, így nem folyt ki éjszaka, csak másnap reggel, mikor felkeltem. :) Nem tudom, hogy ennek köszönhetően -e vagy sem, de első hónapban sikerrel jártunk. Valószínűleg enélkül is sikerült volna, de jó érzés volt, hogy legalább csinálok vlaamit a várakozáson kívül :)
2013. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem is azonnal kifolyik nagyja, de ahogy az előző kommentelő is írta, még másnap is folydogál picikét. Nagyon köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :) Megnyugodtam, hogy ez normális így akkor :) azt hittem velem van a baj :)

ui.: én is aludtam már úgy, hogy igyekeztem bent tartani éjszakára az összeset, de sajnos nálunk még nincs útban picurka :( remélem hamarosan lesz :)

2013. júl. 25. 09:48
 9/13 anonim válasza:
64%
Fontos a jó póz megválasztása,és utána nyugalomba helyezkedni,esetleg egy kispárna a popsi alá.Aszagokat el lehet tünteni,közösülés után pár órával nyugodtan. Sok sikert kívánok!
2013. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is folydogál még másnap is, de ettől még millió spermium marad bent :)

Tisztasági betétet tudok én is tanácsolni.

2013. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!