Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most érzem az ovulációs...

Most érzem az ovulációs fájdalmat, ilyenkor érdemes együtt lenni, hogy gyerekünk legyen?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, bár az ideális időpont inkább az ovuláció előtt van.
2013. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor éreztem, már túl voltam rajta, előtte kell, hogy sikerüljön, legalábbis nálam.
2013. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Remélem a mai nap mèg nem késő! Nekem amikor fàjni szokott akkor van... Ezért remènykedek benne,hogy ha mèg a mai nap szexelünk akkor nem késő.
2013. júl. 26. 17:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Valakinek fogant ìgy meg màr babája?
2013. júl. 26. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

szia. én is vagyis mi is így vagyunk.

Elvileg 10.-én volt meg utoljára, de én ma éreztem a fájdalmat amit ovukor szoktam. együtt voltunk tegnap este és ma délután is.

Van már 2 kisfiunk (5 éves a nagyobbik, 3.5 éves a kisebbik), szeretnénk harmadik babát.tegnap délelőtt döntöttük el és este már rajta voltunk a témán :) :)


Neked mikor volt meg? írunk majd egymásnak hogy alakulnak a dolgok?

2013. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!