Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom homályos én szabad...

Tudom homályos én szabad szemmel látom halványon nem tudom így kép alapján láttok rajta másodikat?

Figyelt kérdés

[link]

Elég halvány mikor nézem nem tudom, hogy reménykedjek-e?


2013. júl. 26. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem látom a másodikat...
2013. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a kép, én sem látom.

Így első ránézésre negatív, de ha te látsz valamicskét, akkor saját megnyugtatásodra csinálj tesztet két nap múlva. Akkor már biztosan egyértelműbb lesz! És reggeli vizeletből mindenképpen!

2013. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most este csináltam 2 napja késik, holnap reggel elsőből megpróbáljam vagy várjak?
2013. júl. 27. 00:09
 4/9 anonim válasza:
Holnap reggel első pisiből csináld újra, de lehet még igy is korai lesz, ugyanis az esetek többségében csak az elmaradt után egy héttel tesztelnek pozitivat. Én is teszteltem, negativ lett és nálam is két napja késik plusz terhességi tüneteim vannak. Majd irj, mi lett az eredmény.
2013. júl. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom, de te is írd meg majd.. Nekem nincsen semmi tünetem. Bár néha szédülök, de szerintem az csak a meleg miatt.
2013. júl. 27. 00:27
 6/9 anonim válasza:
A mellem több mint egy hete feszül, kezdem szorosnak érezni a melltartòimat, fáj az alhasam, a derekam, hiztam is szemmel láthatòlag, pedig nem eszek többet, a hőm is sokszor fent van és a hasam eléggé be van keményedve, mintha mindjárt kipukkadna. Remélem, pár nap múlva pozitivat tesztelek:) és neked is megy a drukk:)
2013. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én látok valamit. Nekem az vált be, hogy az ablakra tettem, hogy át süssön a fény rajta és úgy jobban látható rózsaszínes csík volt rajta. (a szellem vagy száradási csík szürke vagy fehér) Azóta 25 hetes vagyok már. Írj majd!
2013. júl. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Drukkolok én is neked még nem teszteltem,mert nincs itthon teszt majd elmegyek veszek, reggeli pisit meg félreraktam egy kis üvegbe az ugyanúgy jó lesz attól még remélem.. utolsó én rózsaszínnek látom..
2013. júl. 27. 09:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah teszteltem a reggel félretett vizeletből egy full negatívat ugyanolyan teszttel..
2013. júl. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!