Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni...

Mikor érdemes tesztelni szerintetek?

Figyelt kérdés
Első próbálkozós hónapunk volt tegnapra nem vártam nem is jött azóta volt mindjárt megjön érzésem is de semmi csak többet kell mennem pisilni. az ovummal nem foglalkoztunk mikor jól esett akkor voltunk együtt nem is gondoltunk rá, hogy most össze fog jönni úgy voltunk vele, hogy nem fogunk védekezni és amikor akar had jöjjön a baba de nem jött meg a tegnap és mindig pontos volt a ciklusom vagy esetleg más miatt késne? Vagy ez a nagy meleg csinálja?
2013. júl. 29. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Most is csinálhatsz tesztet.
2013. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már tesztelehetsz.
2013. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
várjuk az eredményt:)
2013. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na?:)
2013. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj! :) :)
2013. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teszteltem de mintha nagyon halványan látszódna a második csík. Amúgy egy medi lab teszt volt. De a menszinek se híre se hamva. Csak fáj a fejem és egyszer egyszer olyan kis szúrkálást érzek ott lent. Nem tudom mi lesz belőle.
2013. júl. 29. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
kép? :)
2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs adatkábel a telefonomhoz.
2013. júl. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!