Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagyok hormonzav...

Terhes vagyok vagyok hormonzavar? 20-en jott meg, de aznap eppen hogy csak verezgettem, utana 3 napig intenzivebben, de meg tabi alatt is annyira gorcsolt a hasam, hogy majd meg haltam, most meg semmi mensi tunetem nem volt. Ez miert lehet?

Figyelt kérdés
Majusban hagytam abba a tablettat, es mar mensi elott 1 hettel hanyingerem volt, emelyegtem nagyon lustis voltam. Eddig mindig nagy verdarabkak jottek, most az sem volt. Ma vagyok a ciklusom 7ik napjan, es ugy gorcsol a hasa alja es a jobb petefeszkem hogy csak na, es gyenge vizes folyasom van. Ez most hormonzavar a tabletta abbahagyasa miatt? Kb.1evig szedtem. Legyszi, irjatok,tapasztalt valaki hasonlot?
2008. jún. 27. 12:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, VAGY hormonzavart akartam irni... Elore is koszi a valaszokat!
2008. jún. 27. 12:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg a szervezeted áll vissza a normál működésre. Szerintem ezek nem terhességi tünetek, és nem is hormonzavar. Várj pár hetet, és talán magátó rendeződnek a problémák. Ha mégsem akkor fordulj nőgyógyászhoz.
2008. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem látogass el a nőgyógyászatra. Nézesd meg magad. Lehet hogy egy fránya ciszta az. Nem riogatni akarlak, csak egy tipp. Sajna más ötletem nincs, meg tapasztalatom sem. Sok sikert és remélem minden a legnagyobb rendeben van veled.
2008. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!