Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt mehen kivuli terhes?...

Ki volt mehen kivuli terhes? Hogy vette eszre? Rosszul volt-, mit érzett?

Figyelt kérdés
ha volt tesztje mennyire volt pozi menstruacio utan
2013. júl. 31. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a mamám 2x is volt.Az elsönél sajnos eléggé késön jöttek rá mert sajos a magzat szétrobbantotta a petevezetéket,azt gondolták vakbél gyulladás,nagyon fájt neki,majdnem belehalt,de ez abban az idöben könnyebben megesett,sztem ma már ez ritkábban fordul elö.A másodiknál ikrek voltak egy méhen kivül egy belül.Ott hamarabb észrevették.De ugyan azok a tünetek mint egy sima terhességnél a teszt is ugyan úgy pozitív csak magába a méhben nem található meg a magzat.
2013. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Tavasszol volt nekem! Semmi különbség ugyanolyan erős teszt,tünetek.. Kórházba kerűltem mert nagy volt a hcgm és nem láttál a picit..laparral műtöttek :-(
2013. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!